Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Книга відгуків

Шановні користувачі сайту! В даному розділі Ви маєте можливість висловити власну думку про проблеми району або роботу сайту. Всі пропозиції або зауваження будуть враховані. Ваш відгук буде розміщений в даному розділі, разом з відповідю або відповідним рішенням на Ваше звернення. Після перевірки відгука адміністратором сайту, він буде розміщений в розділі.
Просимо Вас не дублювати звернення в даному розділі після подання офіційного звернення через розділ "Інтернет-приймальня", не надсилати повторних звернень з одного питання та не надсилати скарг по затримці відповідей на звернення. Дані звернення розміщенню не підлягатимуть. Відповідь на звернення буде обов'язково розміщена. Розділ "Книга відгуків" не є офіційним розділом з прийому звернень громадян, даний розділ є інформаційно-консультаційним розділом сайту. Якщо Вас не влаштовують терміни опрацювання поданих звернень, просимо Вас звертатися через офіційну веб-приймальню, яка знаходиться за посиланням "Iнтернет-приймальня". Дякуємо за розуміння та активну участь у розвитку сайту Солом'янського району!

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 205

Патріотичний конкурс серед юнаків «Нащадки славетних лицарів»
     Дата розміщення: 2020-03-05
Велика подяка організаторам патріотичного конкурсу серед юнаків «Нащадки славетних лицарів», який відбувся 28 лютого 2020 року. Від імені батьків СЗШ №60 хочу зазначити всю важливість цієї події. Всі учасники зробили велику роботу, витратили багато сил та часу та показали високий рівень. Дуже радісно, що завдяки таким конкурсам ми можемо побачити що сучасна молодь дуже патріотично налаштована, є гідними нащадками героїв України. Завдяки таким конкурсам юнаки вчаться пам'ятати історію своєї держави та готуються бути її захисниками.
Відповідь:   Подяка передана в профільний підрозділ.
Здоров'я
     Дата розміщення: 2020-03-03
Доброго дня! Звертаюсь із запитанням,куди звернутись та які потріно документи на отримання допомоги, тростину для інваліда та корсет для підтримки спини!!! Мені 29 років Інвалідність ІІ групи довічно, Генитичне захворювання Діагноз Міопатія Беккера з вираженим тетропорезом(порушення ходи) тростиною користуюсь складною так як соромлюсь і використовую на вулиці та в людних місцях коли нема потреби складаю та ховаю в сумку.Купувала з а 300 грн це найдешевша на сайтах мед обладнання до 1500 тисячі грн., а корсет коштує близько 3 тисяч грн. разом сума дуже для мене велика так як пенія 1638 грн.Чи можлива така допомога?Буду вдячна за відповідь)))
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 04.04.2020.
Безпека проживання по. Повітрофлотський 52
     Дата розміщення: 2020-02-18
Доброго дня.
Останнім часом на подвір'ї мого будинку за адресою пр. Повітрофлотський 52, трапляються ситуації, які унеможливлюють життя в даному районі. Всього за останні декілька місяців неодноразово були порізані колеса в автомобілях, зняті номерні знаки, вибиті вікна. Немає ні одного господаря автомобіля в нашому дворі, якого б не спіткнула дана проблема. Прохання з Вашої сторони посприяти в вирішенні даного питання: встановити камери, посилити контроль у нічний час і т.д.
Дякую за розуміння.
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 19.03.2020.
Кваша Марина
     Дата розміщення: 2020-02-18
Добрий день! Я мешканка Соломянського рн по вул Соломянській 35. Мій батько Суроватко О інвалід 3 групи якому дуже важко ходити зертався не одноразово у РДА Соломянського рн з питання переоформити особоий рахунок, так як всі хто записані ордері на квартиру померли. Остався тільки він. Йому просто потрібно написати заяву на перевод особового рахунку на себе. Якого уже ганяють не знаю скільки, не зрозуміло для чого і куди. Ми вже і дпі були на трохсвятителській, на вул. Михайла Донця. Куди тільки не їздили ганяєте хер знаете куди. І всеодно всі посилають назад на РДА, тобто назад до вас. Я не можу зрозуміти одного! Для чого вас довідкова служба??? Якщо вона нічого не знає!!! І що у вас за співробітники, які не в курсі надання послуг і не можуть толко відповісти на питання ???!!!! Я дуже прошу вас сприяти на моє зверненню найближчим часом. Якщо ваша бездіяльність надалі буде я вимушена буду звертатись в прокуратуру.
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 19.03.2020.
Подяка
     Дата розміщення: 2020-01-26
Висловлюю щиру вдячність за високу якість обслуговування, кваліфіковані поради в оформленні документів, професійні консультації та людяність працівників ЦНАБ Ангеліни та Юлії (на жаль не запам'ятала їх прізвища), що допомогло успішно вирішити складне питання!
Спілкування з цими працівнаками залишили хороші враження. Прошу керівництво ЦНАБу відзначити їх роботу.
Відповідь:   Доброго дня! Подяка передана в профільний підрозділ.

Шановні відвідувачі!
Просимо Вас чітко вказувати свої дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу, контактні телефони. Це дасть змогу вчасно та по суті розглянути Ваше звернення. Без зазначення цих даних звернення розгляду не підлягатиме.

Шановні мешканці!
З питань центрального опалення та гарячого водопостачання просимо звертатися безпосередньо на Централізовану гарячу лінію з питань опалення Солом'янського району
(044) 290-90-53.
Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
Заповнюючи цю анкету я даю згоду на те, що внесена мною інформація буде
зберігатися та опрацьовуватися Солом'янською РДА відповідно до призначення.
Введіть код:

Корупція має бути помічена