Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Книга відгуків

Шановні користувачі сайту! В даному розділі Ви маєте можливість висловити власну думку про проблеми району або роботу сайту. Всі пропозиції або зауваження будуть враховані. Ваш відгук буде розміщений в даному розділі, разом з відповідю або відповідним рішенням на Ваше звернення. Після перевірки відгука адміністратором сайту, він буде розміщений в розділі.
Просимо Вас не дублювати звернення в даному розділі після подання офіційного звернення через розділ "Інтернет-приймальня", не надсилати повторних звернень з одного питання та не надсилати скарг по затримці відповідей на звернення. Дані звернення розміщенню не підлягатимуть. Відповідь на звернення буде обов'язково розміщена. Розділ "Книга відгуків" не є офіційним розділом з прийому звернень громадян, даний розділ є інформаційно-консультаційним розділом сайту. Якщо Вас не влаштовують терміни опрацювання поданих звернень, просимо Вас звертатися через офіційну веб-приймальню, яка знаходиться за посиланням "Iнтернет-приймальня". Дякуємо за розуміння та активну участь у розвитку сайту Солом'янського району!

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 226

Занесення в базу показників лічильника ГВ
     Дата розміщення: 2021-03-03
Доброго дня. У нас в квартирі за адресою м. Київ, вул. М. Донця 14Б, кв. 25, було встановлено лічильник на гарячу воду (раніше лічильника не було зовсім), він був повірений, і на момент повірки там були показники 54,178 куб. м. В акті опломбування також зазначені показники 54,178 куб. м. Після опломбування 22,02,2021 року працівниками Київтеплоенерго помилково було внесено в базу невірні показники, а саме 45,178 куб. м. Прошу розібратись в даній проблемі і занести в базу правильні показники (54,178). В акті опломбування зазначено прізвище фахівця Лодченко О. М.
Дякую
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 03.04.2020.
Подяка працівникам Відділу по роботі з пільговими категоріями населення Начальник відділу – Сивашенко Ольга Сергіївна, каб. 308
     Дата розміщення: 2021-03-01
Щиро вдячний праціникам Відділу по роботі з пільговими категоріями населення. зокрема пані Лілії за чуткість, людянність та професіоналізм!!!
1.032021 року відвідав Управління соціального захисту населення Соломянської РДА , отримав позитивне враження від зусрічі привітливих працівниць та готовність вирішити питання!
Оперативно, професійно з повагою до відвідувачів -така атмосфера існує в цьому Управлінні!
Респект та щира Подяка!
З Наступаючим Святом Весни шановні , милі та чарівні працівниці Управління Соціального захисту!Здоровя ВАМ і ВАШИМ рідним , активного довголіття!
Відповідь:   Дякуємо! Подяка передана в профільний підрозділ.
Подяка працівникам філії ЦНАП Солом'янського р-ну по бул Чоколівський,40
     Дата розміщення: 2021-02-09
Доброго дня. Хочу висловити подяку працівникам філії ЦНАП Солом"янського району, Чоколовський бульвар,40. Дуже професійне та доброзичливе обслуговування клієнтів. Без черг, без нервів. Швидко і професійно. Особливо хочу висловити подяку спеціалісту Міклуха Олена Володиміровна. Дуже спокійно, швидко і професійно допомогла вирішити проблему. Побільше таких працівників. Щиро дякую. Бажаю здоров"я, гарного настрою та вдячних відвідувачів!
Відповідь:   Дякуємо! Подяка передана в профільний підрозділ.
Подяка працівникам філії ЦНАП Солом'янського р-ну по бул Чоколівський,40
     Дата розміщення: 2020-12-18
Дякую за професійну роботу та доброзичливе ставлення до клієнтів працівників філії Солом'янського ЦНАПу по бул.Чоколівський,40 . Відвідувала 4 ЦНАПи , але ніде немає такого гарного ставлення до киян, як тут. Швидке і приємне обслуговування, без черг. Особлива подяка Бондаренко Наталії, що перша приймає відвідувачів і надає нам консультації, після яких знімаються всі питання і залишається тільки отримати результат. Дякую..
Відповідь:   Дякуємо! Подяка передана в профільний підрозділ.
Ярмарки
     Дата розміщення: 2020-11-19
Здравствуйте почему нет в графике ярмарок на ноябрь и декабрь ярмарки на Героев Севастополя, возле Тампере? Нам, жителям частного сектора не удобно добираться на Чумака. Пожалуйста пересмотрите и включите зтот участок улицы.
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації опрацьовано Ваше звернення щодо припинення організації та проведення сільськогосподарського ярмарку на вул. Героїв Севастополя, 42 (від вул. Донця до вул. Білецького).
Повідомляємо, що на виконання протоколу засідання Державної надзвичайної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.1 1.2020 № 9, у зв'язку з запровадженням зони карантинного обмеження (перетин вулиць Героїв Севастополя, Гарматної з проспектом Любомира Гузара), Солом'янською районною в місті Києві державною адміністрацією скасовано проведення сільськогосподарського ярмарку (вул. Героїв Севастополя, 42) у листопаді та грудні місяці 2020року.
Графік проведення ярмарків, із зазначенням дати та місця проведення, розміщений на сайті Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Також, інформацію щодо проведення ярмаркових заходів на території району, Ви можете отримати за тел. 207 09 82.

Шановні відвідувачі!
Просимо Вас чітко вказувати свої дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу, контактні телефони. Це дасть змогу вчасно та по суті розглянути Ваше звернення. Без зазначення цих даних звернення розгляду не підлягатиме.

Шановні мешканці!
З питань центрального опалення та гарячого водопостачання просимо звертатися безпосередньо на Централізовану гарячу лінію з питань опалення Солом'янського району
(044) 290-90-53.
Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
Заповнюючи цю анкету я даю згоду на те, що внесена мною інформація буде
зберігатися та опрацьовуватися Солом'янською РДА відповідно до призначення.
Введіть код:

Корупція має бути помічена