Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Книга відгуків

Шановні користувачі сайту! В даному розділі Ви маєте можливість висловити власну думку про проблеми району або роботу сайту. Всі пропозиції або зауваження будуть враховані. Ваш відгук буде розміщений в даному розділі, разом з відповідю або відповідним рішенням на Ваше звернення. Після перевірки відгука адміністратором сайту, він буде розміщений в розділі.
Просимо Вас не дублювати звернення в даному розділі після подання офіційного звернення через розділ "Інтернет-приймальня", не надсилати повторних звернень з одного питання та не надсилати скарг по затримці відповідей на звернення. Дані звернення розміщенню не підлягатимуть. Відповідь на звернення буде обов'язково розміщена. Розділ "Книга відгуків" не є офіційним розділом з прийому звернень громадян, даний розділ є інформаційно-консультаційним розділом сайту. Якщо Вас не влаштовують терміни обробки поданих звернень, просимо Вас звертатися через офіційну веб-приймальню, яка знаходиться за посиланням "Iнтернет-приймальня". Дякуємо за розуміння та активну участь у розвитку сайту Солом'янського району!

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 83

Выдача ID-карточки
     Дата розміщення: 2017-08-08
Хотелось бы узнать по какой причине в центре предоставления административных услуг на приём документов от граждан для оформления ID-карточки или биометрическоно паспорта отводится 40 минут, когда в других районах на оформление этих же документов отводится 20 минут? Сегодня, 08.08.2017, в 9.13 был взят талон на оформление ID-карточки, по состоянию на 16.15 человек по прежнему сидит в очереди и ждёт, предварительное время ожидания при получении талона было указано 100 минут!!!! При получении талона начальник центра сказала, что Ваш центр в день принимает всего 20 человек (10 - ID, 10 - биометрических). Приём ведут 2 человека, почему???? 100 минут - это 1 час 40 минут, выходит документы должны были принят около 11.00, почему ребёнок 14 лет до этого времени сидит в очереди? Это так называемый сервис...
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 08.09.2017.
Відсутність гарячого водопостачання та присутність ям
     Дата розміщення: 2017-07-07
За адресою де я проживаю вул. Донця 26 профілактичні випробування гарячого водопостачання закінчилися 27 червня 2017 року (у т. ч. офіційно на сайті київенерго), але й досі вона відсутня. У чому справа та коли в нашому домі нарешті пустять гарячу воду. До речі, в нашому та сосідніх домах проживає багато пенсіонерів, які у першу чергу своєчасно оплачують усі комунальні послуги. Користуючись нагодою інформую вас протравматичну ситуацію у нашому дворі з причинирозбитого до ям асвальту. Як тут після дощу не згадати "Леніна в разливе". Заздалегіть дякую за втручання для вирішення наших проблем.
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення стосовно відсутності послуги з централізованого гарячого водопостачання в житловому будинку № 26 на вул. Михайла Донця та ремонту асфальтового покриття прибудинкової території.
Повідомляємо, що гаряче водопостачання у вищезазначеному будинку було відсутнє у зв'язку з пошкодженням зовнішньої теплової мережі, яка знаходиться у володінні та користуванні ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».
Після проведення 10.07.2017 працівниками ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» ремонтних робіт на зовнішній тепловій мережі гаряче водопостачання в житловому будинку № 26 на вул. Михайла Донця відновлено.
Асфальтове покриття прибудинкової території житлового будинку № 26 на вул. Михайла Донця внаслідок тривалої експлуатації потребує капітального ремонту.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» капітальний ремонт асфальтового покриття не є складовою частиною тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, а тому виконується за рахунок фінансування з міського бюджету.
Зазначені роботи будуть пропонуватись до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на наступні роки.
Людина - Ангел
     Дата розміщення: 2017-06-29
Чи існують Люди-Ангели?
Це риторичне питання для багатьох.
Ми сьогодні знов зустріли таку Істоту - Ангела у вигляді чарівної жінки.
У вівторок, 27.6.2017, ми прийшли з чоловіком до Солом'янської районної держадміністрації, т.я. мені потрібно було вклеїти фотокартку до паспорта.
Людей було багато, але через деякий час з'явилась найчарівніша жінка і повідомила, що комп'ютерні системи не працюють і нам усім потрібно або чекати, або йти додому. Вона посміхаючись відповідала на усі питання. Ми, також були одні з тих, хто мав питання і маючи таку нагоду отримав детальну відповідь від цієї жінки, яка, як ми дізнались пізніше була начальником відділу(центру).
Ми трохи зачекали; і коли вже майже всі люди розійшлись, теж пішли до виходу. Там ми знову зустіли світле, створіння Людину-Ангела, яка зустрічала всіх, хто заходив до адміністрації, з вітаннями та посмішкою і також підтримувала тих хто змушений був йти, т.я. системи не працювали і очикувати більш не було надії....
Сьогодні, у четвер 29.06.2017, ми знову прийшли до держадміністрації, де людей було як ніколи.... Ми сиділи, очікуючи своєї черги і спостерігали, як намагаються стримувати свої емоції люди, чекаючи декілька годин, як одна мама шльопала маленьку дівчинку років двох, тому що мама втомилась....Дивились на працівників, які приймали людей...як вони кожного разу посміхались, вітаючи нового відвідувача. .....І знову зустріли Людину-Ангела у жіночому образі.....
Була якась ситуація зі студентами. Їх було дуже багато у будівлі, але з'явилась Вінагіна Ілона Євгенівна з чарівною посмішкою...
І питань більше не виникало: Чи існують Люди-Ангели?! Ми таку істоту зустріли....
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення через «Книгу відгуків» щодо подяки за професійно надану консультацію та чуйне ставлення до відвідувачів начальником відділу (Центру) надання адміністративних послуг Вінагіною Ілоною Євгенівною.
За наслідками розгляду повідомляємо що Ваша подяка доведена до начальника відділу ( Центру) Вінагіної І.Є.
Ремонт дворов и междомовых проездов
     Дата розміщення: 2017-06-01
Киевсовет объявил, что на ремонт и благоустройство дворов и междомовых проездов КМДА выделяет средства, и что такие ремонты будут производится по заявкам граждан и РДА. Вот мы , жители домов ул.Героев Севастополя, 26 и ул.Каблукова, 1, обращаемся и просим отремонтировать между домовой заезд и дворовое покрытие этого участка - разбит асфальт до ям глубиной 15-20 см., в вечернее время ноги можно поламать, пока во двор пройдешь. И пожулуйста, обращайте вминание на то, что Соломенский район - это не только территория возле РДА, где и цветочки, и вылизывают улицы рядом каждый день. Дальше, Отрадный, р-н Индустриального, б-р Гавела, героев Севастополя - это тоже Соломенский район, а там есть такие улицы обочины годами (!!!) не подметаются, остановки - грязные, мусорок нет, или переполненные не убираются! ШЕУ работает отвратительно!
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення стосовно незадовільного стану асфальтобетонного покриття міжквартального проїзду та прибудинкової території за адресами: вул. Героїв Севастополя, 26 та вул. Каблукова, 1.
Повідомляємо, що за інформацією комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району м. Києва» міжквартальний проїзд та прибудинкової територія між будинками вул. Героїв Севастополя, 26 та вул. Каблукова. 1 знаходиться поза межами балансової території та силами ШЕУ Солом'янського району не обслуговується.
Також повідомляємо, що Солом'янською районною в місті Києві державною адміністрацією сформовано та погоджено Перелік міжквартальних проїздів та прибудинкових територій, що потребують капітального ремонту в 2017 році по Солом'янському району м. Києва.
Об'єкт за адресою: вул. Героїв Севастополя, 26 та вул. Каблукова, 1 не включено до зазначеного переліку. Пропозиція, викладена у Вашому зверненні, буде розглянута для включення в Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік при наявності відповідного фінансування.
Належність території
     Дата розміщення: 2017-05-10
Добрий день.,
Починаючи з початку квітня, з'ясовую належність балансоутримувача другорядної дороги біля будинку 11, по вулиці Метробудівській.Ця територія не прибиралась більше ДВОХ років. 09 квітня мешканцями під'їзду №2, територія була прибрана, а сміття вивезено.
По зверненню на 1551 від 05/03/17 за №К17296 було перенесено на звернення від 10/03/17 за №К18099, та тепер від 10/05/17 за №К23070 Де роз'ясненно. що ШЕУ не має відношення до цієї дороги, Що було підтверджено заступником начальника (з виїздом на місце). Також не належність цієї території підтверджено заступником начальника ДЕУ 904 Бурмистренко Л.А.(з виїздом на місце), та працівником "Зеленбуду" Трохимчук А. (з виїздом на місце).
Прошу:
1. Надати інформацію про балансоутримувача цієї дороги;
2. Якщо такого не існує, то чи мають право мешканці будинку №11, по вул Метробудівській, використовувать цю територію на свій розсуд?
Відповідь:   До Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації надійшло звернення щодо надання інформації про балансоутримувача другорядної дороги біля житлового будинку № 11 на вул. Метробудівській у Солом'янському районі.
Враховуючи те, що відповідно до Порядку передачі (надання) земельних ділянок у користування або у власність із земель комунальної власності в місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.03.2015 № 195/1060, здійснення землеустрою та ведення міського земельного кадастру на основі автоматизованої системи ПК «Кадастр» делеговано Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської державної ради (Київської міської державної адміністрації), лист перенаправлено з проханням надати відповідь заявнику.

Шановні відвідувачі!
Просимо Вас чітко вказувати свої дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу, контактні телефони. Це дасть змогу вчасно та по суті розглянути Ваше звернення. Без зазначення цих даних звернення розгляду не підлягатиме.

Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
Заповнюючи цю анкету я даю згоду на те, що внесена мною інформація буде
зберігатися та оброблятися Солом'янською РДА відповідно до призначення.
Введіть код:

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений