Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Сторінка підприємця

Об'яви, новини

07-08-2017 Правобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві інформує
Правобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві інформує

3 серпня 2017 року фахівці Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (далі - управління) завітали до сільськогосподарського ринку на Севастопольській площі та провели День інформування для 28 фізичних осіб-підприємців безпосередньо на їх робочих місцях.

Під час заходу підприємцям розповіли про порядок формування їх страхового стажу. Звернули увагу, що страховий стаж по періодах здійснення підприємницької діяльності обчислюється та зарахується пропорційно розміру сплаченого єдиного внеску.

У 2017 році мінімальний страховий внесок, для фізичних осіб-підприємців становить 704 грн на місяць (розмір мінімальної заробітної плати (доходу) на сьогодні – 3200 грн х 22%).

Для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн щомісяця. У разі щомісячної сплати ними лише обов’язкового розміру єдиного внеску не менше 352 грн (0,5 від мінімального страхового внеску), вони набудуть 0,5 місяця страхового стажу, який надалі може вплинути на визначення права на пенсію та її розмір.

Отже,  сплативши мінімальний страховий внесок 704 грн буде набуто повний місяць страхового стажу.

Наприкінці Дня інформування фахівці управління роздали методично-інформаційний матеріал за тематикою зустрічі, а також інформацію стосовно можливості контролю за формуванням власного страхового стажу, шляхом використання веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

«Гарячі лінії» Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві:

(044) 273-51-48 у Святошинському районі;

(044) 244-78-11 у Солом’янському районі;

(044) 200-89-84 у Голосіївському районі.

Фізичним особам-підприємцям про страховий стаж
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений