Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

25-10-2016 Продуктовий ярмарок
Продуктовий ярмарок

За ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка у п’яти столичних районах відбудуться соціальні продуктові ярмарки, на яких придбати продукти можна буде за їхньою собівартістю. Про це сьогодні на брифінгу повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко. Зокрема, у Солом’янському районі ярмарок відбудеться на Солом’янській площі, 2Б.

«Ми розуміємо, як важко кияни сприймають ріст цін на основні продукти харчування, адже сьогодні наша країна переживає чи не найважчі часи за всю свою історію. На жаль, міській владі не під силу впливати на ситуацію з підвищенням цін на продукти харчування чи комунальні тарифи. Але принципова позиція Віталія Кличка полягає в тому, щоб захистити інтереси киян та підтримати їх», – сказав Володимир Бондаренко.

Він наголосив, що завдяки системній роботі столичній владі вдалося домовитися з підприємцями про встановлення мінімальних націнок. Загалом ціни на соціальних ярмарках будуть у середньому нижчими на 20% від цін на продукти на сезонних сільськогосподарських ярмарках, які цього року проводилися за ініціативи міської влади.

Так, на соціальних ярмарках можна буде придбати крупи, хліб, овочі, м’ясо, яйця, рибу, молочні продукти, мед, цукор, олію, консервовані вироби тощо.  

Джерело: КМДА 

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений