Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-03-2017 14 березня — Дня українського добровольця
14 березня — Дня українського добровольця

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості Верховна Рада України прийняла постанову про встановлення в Україні 14 березня нового свята – Дня українського добровольця.

У пояснювальній записці до проекту постанови зазначається, що після фактичної анексії військами Російської Федерації Кримського півострова у березні 2014 року та під час активного проведення  на південно-східних територіях України проросійських мітингів, добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях.

14 березня 2014 року понад 500 бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області і з них було сформовано перший добровольчий батальйон Національної гвардії.

13 квітня 2014 року Рада національної безпеки та оборони України оголосила про проведення антитерористичної операції у східних регіонах України.

«Саме завдяки учасникам добровольчих батальйонів та формувань, які активно створювались та вирушали в зону воєнного конфлікту, вдалося створити справжню боєздатну армію та не допустити просування ворога далі материковою Україною», - наголошується в пояснювальній записці.

З нагоди відзначення Дня українського добровольця, у Солом’янському районі передбачено проведення відповідних заходів із належного вшанування подвигу українських добровольців; проведення у навчальних закладах, військових частинах, закладах культури тематичних заходів, бесід про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про участь в них добровольчих формувань. 

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений