Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-03-2017 Оголошення про громадські слухання
Оголошення про громадські слухання

18 березня 2017 року о 10:00  у Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за адресою: м. Київ, Повітрофлотський просп., 41 (каб. 459) відбудуться громадські слухання проекту на тему: «Реконструкція парку з бюветним комплексом на вул. Кадетський гай та вул. Івана Пулюя у Солом’янському районі м. Києва».

Проект реконструкції  парку з бюветним комплексом на вул. Кадетський гай та вул. Івана Пулюя у Солом’янському районі м. Києва  розроблено ТОВ «КИЇВМІСЬКБУД-БМУ №1» (тел.: (050) 440 71 28) за результатами відкритих торгів, замовником яких є КП «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА».

З матеріалами  проекту можна ознайомитися в Комунальному підприємстві виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища» за адресою: вул. Хрещатик, 32, м. Київ (тел.: (044) 221 60 70) у понеділок та четвер з 15:00 до 18:00. Зауваження та пропозиції до вказаного проекту приймаються на e-mail: korobko2010@ukr.net, не пізніше 18:00 15.03.2017. Пропозиції та зауваження, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

У  громадських  слуханнях  можуть  взяти  участь  повнолітні  громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), представники їх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування,  а також консультативно-дорадчих органів, створених при  органах  державної  влади і  органах  місцевого  самоврядування, які представляють інтереси громадян  і  суб’єктів господарювання.

****************************************

18 березня 2017 року о 12:00  у Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за адресою: м. Київ, Повітрофлотський просп., 41 (каб. 459) відбудуться громадські слухання на тему: «Реконструкції ландшафтного парку на вул. Солом’янській у Солом’янському районі м. Києва».

Проект реконструкції  ландшафтного парку на вул. Солом’янській у Солом’янському районі м. Києва розроблений ТОВ «АРХ-ІНЖ-ПРОЕКТ» (тел.: (095) 082 35 32) за результатами відкритих торгів, замовником яких є КП «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА».

З матеріалами  проекту можна ознайомитися в Комунальному підприємстві виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища» за адресою: вул. Хрещатик, 32, м. Київ (тел.: (044) 221 60 70) у понеділок та четвер з 15:00 до 18:00. Зауваження та пропозиції щодо вказаного проекту приймаються на  e-mail: kyivparky@ukr.net, не пізніше 18:00 15.03.2017. Пропозиції та зауваження, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

У громадських  слуханнях  можуть  взяти  участь  повнолітні  громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), представники їх об’єднань, громадських організацій,  місцевого органу самоврядування,  а також консультативно-дорадчих органів, створених при  органах  державної  влади і  органах  місцевого  самоврядування, які представляють інтереси громадян  і  суб’єктів  господарювання.

Вся інформація