Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

20-03-2017 Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства (фоторепортаж події)
Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства

Працівників житлово-комунального господарства Солом’янського району привітали з нагоди професійного свята. Кращих нагородили грамотами та подарунками, а творчим сюрпризом став концерт.

Подякували за щоденну роботу працівникам галузі перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський та голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

«Понад 2 тисячі працівників комунальних служб щоденно працюють над тим, щоб зробити будинки, двори, парки й сквери чистими, відремонтованими та комфортними для мешканців району», − зазначив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро. 

За словами керівника району, у 2012 році ремонти житлового фонду фактично не проводилися, тоді як у минулому році різні види робіт виконано в майже 400 житлових будинках району в рамках Програми соціального і економічного розвитку.

Максим Шкуро привітав працівників житлово-комунального господарства з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників житлово-комунального господарства з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників житлово-комунального господарства з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників житлово-комунального господарства з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників житлово-комунального господарства з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників житлово-комунального господарства з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників житлово-комунального господарства з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників житлово-комунального господарства з професійним святом
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений