Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

08-06-2017 Триває асфальтування проспекту Відрадного (фоторепортаж події)
Триває асфальтування проспекту Відрадного

Голова Солом’янського району Максим Шкуро проінспектував хід ремонтних робіт з асфальтування в мікрорайоні Відрадний. Зараз найбільший об’єм робіт  виконується з капітального асфальтування на проспекті Відрадному. Загалом заплановано заасфальтувати 21 тис. кв. м проспекту, це фактично 40% загальної площі дороги. На решті ділянок будуть проводитися поточні ремонти. Асфальтування покриття проводиться вночі, вдень комунальники виконують підготовчі роботи, аби не перешкоджати руху транспорту.

«Проспект Відрадний – магістральна вулиця для району. Але багато років дорога була в жахливому стані, мешканці мікрорайону неодноразово зверталися з проханнями залатати ями. Наприкінці травня роботи на проспекті розпочалися і за декілька тижнів вони будуть завершені», − зазначив Максим Шкуро.

Також зараз асфальтують міжквартальні проїзди і прибудинкові території. Зокрема, біля будинку на вул. Донця, 15/41 та просп. Відрадному, 6/1. 

Максим Шкуро проінспектував роботи з асфальтування на ВідрадномуМаксим Шкуро проінспектував роботи з асфальтування на ВідрадномуМаксим Шкуро проінспектував роботи з асфальтування на ВідрадномуМаксим Шкуро проінспектував роботи з асфальтування на ВідрадномуМаксим Шкуро проінспектував роботи з асфальтування на ВідрадномуМаксим Шкуро проінспектував роботи з асфальтування на Відрадному
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений