Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

16-06-2017 Правобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві інформує
Правобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві інформує

На зустрічі із безробітними 13.06.2017, яку провели фахівці Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, в черговий раз обговорювалося актуальне питання щодо формування необхідного страхового стажу для набуття права на пенсійне забезпечення.

Представники управління повідомили присутнім про те, що на сьогодні законодавством (ст. 26 Закону України „Про загальнообов'язкове пенсійне страхування”) передбачено, що особи мають право на призначення пенсії за віком за умови набутого страхового стажу не менше 15 років та досягнутого пенсійного віку для чоловіків - 60 років, для жінок - 58 років.

Виходячи із визначення законодавством поняття страхового стажу та страхового внеску, порядку обчислення страхових внесків та бази, заробітної плати та доходу особи, з якої справляються страхові внески до пенсійної системи зрозуміло, що розмір страхового стажу прямо пропорційно залежить від офіційної нарахованої заробітної плати (доходу) та сплачених повною мірою страхових внесків. Тож зарплата чи дохід виплачений офіційно, а не в „конверті” є одним із основних чинників, що впливають на майбутній розмір пенсії. Про це має знати та пам’ятати кожна особа, яка погоджується на тіньові доходи.

Також фахівці поінформували учасників заходу про електронні послуги, які вже функціонують та новації дистанційного обслуговування громадян, які запроваджує Пенсійний фонд України.

 

«Гарячі лінії» Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві:

(044) 244-78-11 у Солом’янському районі;

(044) 287-13-62 у Голосіївському районі;

(044) 273-42-23, 273-51-48 у Святошинському районі.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений