Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

09-08-2017 Відкриття скверу на площі Петра Кривоноса (фоторепортаж події)
Відкриття скверу на площі Петра Кривоноса

8 серпня після капітального ремонту відкрили сквер на площі Петра Кривоноса. На території влаштовані 515 кв. м пішохідних доріжок, 100 кв. м металевої огорожі, 2040 кв. м газону; встановлено 16 лав та 15 урн для сміття. Висаджено 140 дерев та кущів хвойних і листяних порід, створено 185 кв. м квітника.

Капітальний ремонт зеленої зони став початком більш масштабних робіт на площі Петра Кривоноса. За словами першого заступника голови Солом’янської адміністрації Володимира Бялковського, реконструкція скверу – це перший крок у реконструкції всієї площі.

«У нас завдання навести лад з МАФами, які хаотично тут розміщені, а також плануємо зробити ще один сквер навпроти. Окрім того, є громадська ініціатива надати скверу назву «Залізничників», а площу Петра Кривоноса перейменувати на площу «Залізничників», − повідомив Володимир Бялковський.

Загалом цього року на ремонтні роботи та озеленення парків та скверів столиці виділено 50 млн грн. У планах міста – провести ремонт на території 120 зелених зон. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, відкриваючи новий сквер.

«Сквер, який ми сьогодні відкрили, невеличкий, усього 1 га. Однак для нас дуже важливо збільшувати кількість зелених зон, незалежно від масштабів, перетворюючи занедбані місця на території відпочинку містян. Роботи проводилися протягом місяця, на них було витрачено 1 млн бюджетних коштів», – сказав Петро Пантелеєв.

У Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра Кривоноса
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений