Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

27-09-2017 Ремонт парку біля кінотеатру «Тампере» (фоторепортаж події)
Ремонт парку біля кінотеатру «Тампере»

Сьогодні, 27 вересня,  голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро ознайомився з ходом робіт у західній частині парку «Тампере», де триває капітальна реконструкція.  Зараз у парку кладуть доріжки з ФЕМів, незабаром встановлять 25 лав і урн, облаштують газон площею 15 600 кв. м, а також висадять понад 40 дерев і  60 кущів. 

«У минулому році на території парку провели  першу чергу реконструкції з облаштування  парку та встановили новий дитячий  майданчик площею 312 м2. Взяли на себе зобов’язання закінчити повністю капітальний ремонт парку. І роботи мають бути завершені до жовтня. В наступному році плануємо відновити освітлення парку за кінотеатром «Тампере», − зазначив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро. 

Максим Шкуро: «У західній частині парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонт»Максим Шкуро: «У західній частині парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонт»Максим Шкуро: «У західній частині парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонт»Максим Шкуро: «У західній частині парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонт»Максим Шкуро: «У західній частині парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонт»Максим Шкуро: «У західній частині парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонт»Максим Шкуро: «У західній частині парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонт»
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений