Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

03-10-2017 Звіт про роботу наглядової ради за ІІІ квартал 2017 року
Звіт про роботу наглядової ради за ІІІ квартал 2017 року

Відповідно до Положення про наглядову раду з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року № 428 наглядова рада є постійно діючим органом, що утворюється з метою здійснення громадського контролю за розподілом і утриманням житла у гуртожитках. Про результати своєї діяльності наглядова рада зобов'язана щоквартально інформувати громадськість та оприлюднювати таку інформацію.

Інформуємо, що впродовж ІІІ кварталу 2017 року проведено одне засідання наглядової ради Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій.

На засіданні було заслухано інформацію щодо загальної кількості гуртожитків, переданих до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві  державної адміністрації, кількості виданих ордерів, приватизованих приміщень та інформацію про хід реалізації житлових прав мешканців гуртожитку на вул. Гарматній, 25. 

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений