Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-10-2017 Правобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві інформує
Правобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві інформує

10 жовтня цього року фахівці Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві провели семінар для безробітних на тему "Переваги легалізації заробітної плати та зайнятості населення". Захід проходив у Солом'янському районному центрі зайнятості міста Києва.

"Офіційно нарахована заробітна плата та повною мірою сплачені страхові внески до Пенсійного фонду України сьогодні гарантують формування страхового стажу, який дає право на пенсійне забезпечення в майбутньому. Контролювати формування свого страхового стажу може кожна особа, яка є користувачем веб – порталу Пенсійного фонду України", - зазначила під час виступу головний спеціаліст відділу надходження платежів до пенсійної системи ПОУ ПФУ в м. Києві Юлія Ярошенко.

Також Юлія Ярошенко звернула увагу присутніх на те, що страховий стаж за повний місяць формується за умови сплати страхових внесків не менше, ніж з мінімального розміру заробітної плати. Сьогодні мінімальний розмір заробітної плати складає 3200 грн.

Головний спеціаліст сектору організаційно-інформаційної роботи ПОУ ПФУ в м. Києві Наталя Губрій проінформувала слухачів, як стати користувачем веб-порталу «Пенсійний фонд України» та за його допомогою контролювати свого роботодавця щодо сплати внесків, отримувати інформацію про новини в пенсійному законодавстві та іншу корисну інформацію.

Спеціалісти відповіли на запитання відвідувачів та роздали інформаційно-роз’яснювальні буклети.

 

Гарячі телефонні лінії Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві:

(044) 200-89-84 в Голосіївському районі;

(044) 273-51-51 в Святошинському районі;

(044) 244-78-11 в Солом’янському районі.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений