Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

05-12-2017 90-річчя Центру дитячої і юнацької творчості Солом’янського району (фоторепортаж події)
90-річчя Центру дитячої і юнацької творчості Солом’янського району

Центру дитячої і юнацької творчості Солом’янського району в 2017 році виповнюється 90 років. З цієї нагоди творчі колективи закладу підготували яскраву концертну програму.

Привітав дітей, батьків і колектив ЦДЮТ із ювілеєм голова Солом’янської  адміністрації Максим Шкуро.

«Центр дитячої та юнацької творчості району не лише найстаріший у Києві, але один із найкращих закладів, де виховують нове покоління та розвивають таланти дітей. Сьогодні центр відвідує понад 3 500 вихованців, що свідчить про його авторитет, розквіт і бажання школярів займатися саме тут», − зазначив Максим Шкуро.

Керівник району вручив директору закладу Галині Левченко-Гаптенко  грамоту колективу за професійність і високі досягнення в роботі. 

Довідково. В 234 гуртках навчається понад 3 500 дітей. Працює понад 120 людей.  Масовою роботою закладу охоплено більше ніж 2500 дітей щомісячно. Гуртки працюють за напрямами: художньо-естетичний, інформаційних технологій, спортивний, туристсько-краєзнавчий, лінгвістичний, раннього творчого розвитку, соціально – реабілітаційний, декоративно-ужитковий, образотворчого мистецтва.

Максим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеємМаксим Шкуро привітав колектив ЦДЮТ з 90-річним ювілеєм
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений