Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

22-12-2017 Інформація для ОСББ та ЖБК
Інформація для ОСББ та ЖБК

Законодавством встановлено обов’язок передачі ОСББ та ЖБК картотек реєстраційного обліку фізичних осіб до відповідних державних адміністрацій.

У зв’язку із занепокоєнням деяких голів ОСББ можливістю втрати контролю за боржниками та нарахування комунальних платежів роз’яснюємо, що після передачі картотек реєстраційного обліку фізичних осіб до районних в місті Києві держаних адміністрацій, ОСББ матимуть змогу отримувати дані про власників квартир і кількість зареєстрованих мешканців.

Згідно з пунктом 4 частини 1 статті 6 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» співвласники багатоквартирного будинку мають право безоплатно одержувати інформацію про суб’єктів права власності на всі квартири та нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку і площу таких квартир та приміщень у порядку й межах, визначених законом.

Також, відповідно до статті 28 Цивільного процесуального кодексу України позови до відповідача, місце реєстрації проживання  або перебування якого невідоме, пред’являються за місцем знаходження майна відповідача.

Для отримання інформації  про власників квартир у багатоквартирному будинку з Державного реєстру речових прав у паперовому вигляді, голові ОСББ необхідно подати заяву до центру надання адміністративних послуг відповідного району міста Києва (перелік центрів і графік роботи за посиланням: http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/ ) або до будь якого суб’єкта державної реєстрації прав, акредитованого суб’єкта, нотаріуса. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, правовстановлюючі документи ОСББ та протокол зборів, що підтверджують повноваження голови.

Отримати інформацію про зареєстрованих у помешканні ОСББ зможуть безкоштовно, заключивши договір з Комунальний підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр» про безоплатне надання інформаційних послуг. 

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений