Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-02-2018 Максим Шкуро вручив відзнаки воїнам-афганцям (фоторепортаж події)
Максим Шкуро вручив відзнаки воїнам-афганцям

У Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблих військових.

«Ті, хто пройшов Афганістан, не намагаються жити на утриманні держави та не чекають допомоги. Саме колишні військові найбільш успішні та ефективні люди в різних професійних галузях – бізнесі, державній службі, депутатській роботі. Це говорить про особливий дух і мужність. Сьогодні ви не залишаєтеся осторонь тих подій, які відбуваються у державі», − зазначив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

Керівник району вручив подяки і грамоти ветеранам. Творчим дарунком ветеранам стали виступи вихованців Центру дитячої та юнацької творчості.

У Солом’янському районі проживає понад 1 200 воїнів-інтернаціоналістів, які брали участь у бойових діях на території інших держав, зокрема, Афганістані, Чехословакії, Кубі, Ефіопії, Єгипеті, В’єтнамі, Алжирі,  Югославії, Угорщині.

День  вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-та річниця виведення військ з Афганістану відзначається 15 лютого.

У Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблихУ Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблихУ Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблихУ Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблихУ Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблихУ Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблихУ Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблихУ Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблихУ Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблихУ Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблихУ Солом’янському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів і родини загиблих
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений