Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

01-03-2018 Засідання колегії Державної архівної служби України (фоторепортаж події)
Засідання колегії Державної архівної служби України

28 лютого у Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби України за участю заступника Міністра юстиції України Дениса Чернишова, голови Державної архівної служби України Тетяни Баранової та заступника голови Солом’янської адміністрації Олени Горпинченко. У засіданні брали участь: члени колегії, директори центральних та обласних державних архівних установ, керівники спеціальних установ страхових фондів документації та галузевих державних архівів, працівники Укрдержархіву.

Підбиття щорічних підсумків роботи колегії за минулий рік є традиційним. Але цього разу вперше започаткована традиція прийняття присяги архівіста. Прийняли присягу вісім молодих фахівців, які нещодавно влилися в колективи Центральних державних архівів.

Розглянувши питання про підсумки діяльності Укрдержархіву, державних архівних установ і спеціальних установ страхових фондів документації у 2017 році та їх завдання на 2018 рік, колегія відзначила, що Укрдержархівом, установами, що належать до сфери його управління, архівними установами в регіонах у цілому забезпечено реалізацію державної політики у сфері архівної справи та страхового фонду документації.

Також колегією зазначено, що стан архівної справи та страхового фонду документації вимагає змін у стратегії розвитку, а також визначення пріоритетів діяльності Укрдержархіву у 2018 році, які повинні бути спрямовані на: цифровізацію всіх процесів архівної справи та діловодства; організацію формування, обліку та зберігання документів Національного архівного фонду; надання якісних та комплексних інформаційних послуг у сфері архівної справи; забезпечення реалізації державної політики у сфері створення та ефективного функціонування державної системи страхового фонду документації.

У Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби УкраїниУ Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби УкраїниУ Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби УкраїниУ Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби УкраїниУ Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби УкраїниУ Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби УкраїниУ Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби УкраїниУ Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби УкраїниУ Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби УкраїниУ Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби УкраїниУ Солом’янській адміністрації проведено засідання колегії Державної архівної служби України
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений