Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

16-04-2018 Планові гідравлічні випробування тепломереж у житлових будинках
Планові гідравлічні випробування тепломереж у житлових будинках

Шановні мешканці!

З 17.04.2018 по 30.04.2018 тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання через планові гідравлічні випробування тепломереж у житлових будинках, розташованих на вулицях Митрополита Василя Липківського, Стадіонній, Патріарха Мстислава Скрипника, Кудряшова, Механізаторів, Солом'янській, Курській, Єреванській, Фучика, Уманській, Петра Ніщинського, Богданівській, Шовкуненка, Волгоградській, Вадима Гетьмана, Преображенській, Златопільській, Андрія Головка, Городній, Виборзькій, Миколи Голего, Тетяни Яблонської, Металістів, Академіка Янгеля, Борщагівській, Гарматній, Докучаївській, Чоколівському бульварі, Повітрофлотському просп., просп. В. Лобановського, просп. Перемоги.

Згідно з законодавством гідравлічні випробування є обов’язковою складовою щорічної підготовки тепломереж до наступного опалювального сезону. Вони дозволяють виявити пошкодження на мережах і ліквідувати їх у міжопалювальний період.

Термін відновлення гарячого водопостачання залежить від кількості та масштабу ремонту великих пошкоджень тепломереж, які обслуговують будинок. Під час гідравлічних випробувань мереж балансоутримувачам (ЖЕО, ЖБК, ОСББ та ін.) плата за теплову енергію для потреб гарячого водопостачання не нараховується. Коригування розрахунків за час відсутності послуги мешканцям здійснює житлово-експлуатаційна організація, яка обслуговує будинок.

Під час випробувань дотримуйтеся правил безпеки. Не наближайтеся до місць провалин, появи гарячої води або пари на поверхні та повідомляйте про такі випадки теплопостачальну компанію за телефоном (044) 202 15 53 (зі стаціонарного або мобільного телефонів). 

Вся інформація

Корупція має бути помічена