Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

25-04-2018 Відкриття пам’ятника загиблому учаснику АТО Мирославу Мислі (фоторепортаж події)
Відкриття пам’ятника загиблому учаснику АТО Мирославу Мислі

21 квітня на вул. Смоленській, 17 відкрили пам’ятник Мирославу Мислі, бійцю АТО, який загинув на Луганщині в 2016 році. Облаштований  сквер також названо на честь загиблого Героя.

Участь у відкритті пам’ятника взяли Київський міський голова Віталій Кличко, голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро,  народні депутати та депутати Київради, родичі та побратими загиблого, представники політичних і громадських об’єднань, мешканці району.

Віталій Кличко зауважив, що українці мають пам’ятати відвагу Мирослава та тисяч інших хлопців, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

«В одному з інтерв’ю Мирослав сказав одну фразу, яка говорить про все «воюю за те, щоб в Україні все змінилося на краще». Тому кожен з нас має робити все для таких змін», − зазначив Максим Шкуро на відкритті пам’ятника.

Мирослав Мисла був істориком за фахом. З перших днів війни вирушив на Схід добровольцем захищати Україну. Спочатку у складі батальйону МВС особливого призначення «Січ». У травні-серпні 2016-го проходив курси військової підготовки у Національній академії сухопутних військ. Після їх закінчення повернувся в зону бойових дій, де зайняв посаду командира роти, що входила до складу 8-ї роти 3-го механізованого батальйону 93-ї ОМБр. Загинув у віці 24 роки 2 жовтня 2016 року поблизу села Кримське Луганської області під час мінометного обстрілу.

Максим Шкуро взяв участь у відкритті пам’ятника загиблому Герою Мирославу МисліМаксим Шкуро взяв участь у відкритті пам’ятника загиблому Герою Мирославу МисліМаксим Шкуро взяв участь у відкритті пам’ятника загиблому Герою Мирославу МисліМаксим Шкуро взяв участь у відкритті пам’ятника загиблому Герою Мирославу МисліМаксим Шкуро взяв участь у відкритті пам’ятника загиблому Герою Мирославу МисліМаксим Шкуро взяв участь у відкритті пам’ятника загиблому Герою Мирославу МисліМаксим Шкуро взяв участь у відкритті пам’ятника загиблому Герою Мирославу МисліМаксим Шкуро взяв участь у відкритті пам’ятника загиблому Герою Мирославу Мислі
Вся інформація