Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

21-05-2018 Максим Шкуро відзначив грамотами науковців району (фоторепортаж події)
Максим Шкуро відзначив грамотами науковців району

У Солом’янській адміністрації привітали науковців провідних наукових закладів, закладів вищої освіти, представників науково-дослідних підприємств району з професійним святом – Днем науки.

У Солом’янському районі працює понад 40 установ і організацій, що займаються науковими та науково-технічними роботами. Це 20 закладів вищої освіти; 5 професійно-технічних навчальних закладів; 16 науково-дослідних інститутів.

«Ми співпрацюємо із закладами вищої освіти району, а саме з КПІ, НАУ, КНУБА з питань інновацій в житловому та освітньому фонді. Це не просто теорія, всі напрацювання впроваджуються у життя. За два роки студенти КПІ провели комплексний енергетичний аудит 27 будівель району. Розробки студентів і викладачів використовуємо під час ремонтів шкіл і садочків», − зауважив керівник району Максим Шкуро.

Кращих науковців району голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро відзначив грамотами.

Творчим дарунком до свята став виступ лауреата міжнародних і всеукраїнських конкурсів Дар’ї Миколенко. 

У Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святомУ Солом’янській РДА привітали науковців з професійним святом
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений