Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

26-09-2018 На Караваєвих дачах працює новий Центр надання адміністративних послуг (фоторепортаж події)
На Караваєвих дачах працює новий Центр надання адміністративних послуг

Новий Центр надання адміністративних послуг розпочав роботу на Караваєвих дачах на б-р. Чоколівському, 40. Про це повідомив керівник Солом’янського району Максим Шкуро.

«Приміщення Центру організовано за принципом «прозорого офісу» та «єдиного вікна». Мешканці району можуть швидко, зручно та без черг отримати необхідні адміністративні послуги. У приміщенні створили комфортні умови для мам і дітей, для яких є окрема сучасна кімната з іграшками», − зазначив керівник району Максим Шкуро.

У Центрі облаштовано 19 робочих місць для адміністраторів. У середньому за один робочий день новий Центр зможе прийняти понад 400 відвідувачів. Наразі можна отримати усі необхідні послуги, окрім оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Також у Центрі встановлено електронну систему керування чергою, зручні інформаційні термінали, у яких розміщена інформація стосовно процедури отримання послуг, платіжний термінал для оплати адміністративного збору.

Графік роботи Центру на б-р. Чоколівському, 40  (без перерви на обід):

- понеділок -  четвер: 09.00 – 18.00;

- п’ятниця: 9.00 – 16.45.

Нагадаємо, у Центрі надання адміністративних послуг Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації можна отримати 151 адміністративну послугу.

Максим Шкуро: «Новий Центр надання адміністративних послуг створено на Караваєвих дачах»Максим Шкуро: «Новий Центр надання адміністративних послуг створено на Караваєвих дачах»Максим Шкуро: «Новий Центр надання адміністративних послуг створено на Караваєвих дачах»Максим Шкуро: «Новий Центр надання адміністративних послуг створено на Караваєвих дачах»Максим Шкуро: «Новий Центр надання адміністративних послуг створено на Караваєвих дачах»Максим Шкуро: «Новий Центр надання адміністративних послуг створено на Караваєвих дачах»Максим Шкуро: «Новий Центр надання адміністративних послуг створено на Караваєвих дачах»
Вся інформація

Корупція має бути помічена