Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

28-09-2018 Готовність КП «Керуюча компанія» до осінньо-зимового періоду
Готовність КП «Керуюча компанія» до осінньо-зимового періоду

Керівник Солом’янського району Максим Шкуро перевірив готовність комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

«Цього року підприємство придбало дві нових аварійних машини та один сучасний екскаватор. Це дасть можливість оперативно реагувати на звернення мешканців і виїжджати бригаді комунальної служби», − зазначив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

Загалом для подолання наслідків негоди восени та взимку буде задіяно  20  одиниць снігоприбиральної техніки.

Максим Шкуро перевірив готовність КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 роківМаксим Шкуро перевірив готовність КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 роківМаксим Шкуро перевірив готовність КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 роківМаксим Шкуро перевірив готовність КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 роківМаксим Шкуро перевірив готовність КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 роківМаксим Шкуро перевірив готовність КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років
Вся інформація

Корупція має бути помічена