Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

08-01-2019 Обстеження території
Обстеження території

З початком зимового періоду, особливо при суттєвому зниженні температури повітря, значної уваги набуває питання проведення «вуличної роботи», зокрема своєчасного виявлення та надання допомоги громадянам, які опинились у складних життєвих обставинах, у тому числі бездомним громадянам.

На виконання доручення голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ігоря Довбаня та з метою виявлення та організації надання допомоги бездомним громадянам, працівниками Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Солом’янського району міста Києва, що функціонує за адресою: бульв. Вацлава Гавела, 83 А, проведено роз’яснювальну роботу з виявленими особами без постійного місця проживання.

До відома громадян доведено інформацію про можливість відновлення документів та здійснення реєстрації у «Центрі обліку бездомних громадян», що розташований у Солом’янському районі м. Києва за адресою: вул. Суздальська, 4/6, конт. тел. (044) 497 41 81; про пункти обігріву, що працюють у Солом’янському районі  за адресами: вул. Волинська, 2 та бульв. Вацлава Гавела, 83 А. У зазначених пунктах кожен, хто потребує допомоги, зможе отримати гарячі напої та печиво, теплий одяг та першу допомогу.

Надання консультацій особам без постійного місця проживанняНадання консультацій особам без постійного місця проживанняНадання консультацій особам без постійного місця проживання
Вся інформація