Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

29-12-2018 Урочистий захід (фоторепортаж події)
Урочистий захід

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят у Солом’янській адміністрації відбувся урочистий захід.

Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ігор Довбань привітав громаду Солом’янського району: працівників адміністрації, Науково-методичного центру управління освіти, Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг), закладів загальної середньої освіти та культури, комунальних підприємств, медичних закладів, підліткових клубів за місцем проживання та членів Громадської ради.

Під час урочистостей  голова району, на виконання доручення Київського міського голови, нагородив Грамотами Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації найкращих.

Ігор Довбань щиро подякував кожному солом’янцю за плідну співпрацю та висловив сподівання на подальшу підтримку та єдність у реалізації всіх перспективних планів на благо Солом’янського району та міста Києва. Голова району побажав всім успіхів, творчої наснаги та міцного здоров’я.

Привітання голови Солом’янського району Ігоря Довбаня з новорічними святамиПривітання голови Солом’янського району Ігоря Довбаня з новорічними святамиПривітання голови Солом’янського району Ігоря Довбаня з новорічними святамиПривітання голови Солом’янського району Ігоря Довбаня з новорічними святамиПривітання голови Солом’янського району Ігоря Довбаня з новорічними святамиПривітання голови Солом’янського району Ігоря Довбаня з новорічними святами
Вся інформація

Корупція має бути помічена