Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

12-03-2019 Черговики Солом’янки отримали ключі від довгоочікуваних квартир (фоторепортаж події)
Черговики Солом’янки отримали ключі від довгоочікуваних квартир

В Солом’янській райдержадміністрації, за дорученням голови Ігоря Довбаня, відбулось вручення ордерів на нові квартири чотирьом жителям району. Так, власниками вже свого помешкання в столичній новобудові стали два учасники АТО, солом’янчанин, який має інвалідність та дитина-сирота, яка майже десять років стояла в черзі.  

Під час зустрічі керівництво адміністрації привітало новоселів, побажавши їм сімейного затишку та добробуту. Водночас воїнам подякували за мужність і відвагу, яку вони проявили на під час боїв, захищаючи незалежність та територіальну цілісність на Сході України. 

Відзначимо, що житло в новобудовах для черговиків району було придбане за кошти міста. Загалом з початку року більше 15-ти солом’янчан стали власниками нових 1-2-кімнатних квартир.

Ще четверо жителів Солом’янського району стали власниками нових квартирЩе четверо жителів Солом’янського району стали власниками нових квартирЩе четверо жителів Солом’янського району стали власниками нових квартирЩе четверо жителів Солом’янського району стали власниками нових квартирЩе четверо жителів Солом’янського району стали власниками нових квартирЩе четверо жителів Солом’янського району стали власниками нових квартир
Вся інформація