Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

15-03-2019 В Солом'янському районі провели позапланову інспекцію роботи ярмарку: висновок незадовільний (фоторепортаж події)
В Солом'янському районі провели позапланову інспекцію роботи ярмарку: висновок незадовільний

За результатом проведеної інспекції роботи ярмарку на вул. Козицького Солом’янська адміністрація на чолі з головою Ігорем Довбанем звернулась до Департаменту промисловості та розвитку підприємництва щодо розірвання договору з товариством “Свіжі сільськогосподарські продукти”. Таке рішення було прийняте у зв’язку з неспроможністю останнім забезпечити якісне надання сервісу, що стосується організації продуктових ярмарків в районі.

Під час позапланової інспекції роботи ярмарку в Солом'янському районі виявлено ряд порушеньПід час позапланової інспекції роботи ярмарку в Солом'янському районі виявлено ряд порушеньПід час позапланової інспекції роботи ярмарку в Солом'янському районі виявлено ряд порушеньПід час позапланової інспекції роботи ярмарку в Солом'янському районі виявлено ряд порушеньПід час позапланової інспекції роботи ярмарку в Солом'янському районі виявлено ряд порушеньПід час позапланової інспекції роботи ярмарку в Солом'янському районі виявлено ряд порушень
Вся інформація