Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

21-03-2019 Шулявський шляхопровід планують відкрити для авто до кінця року (фоторепортаж події)
Шулявський шляхопровід планують відкрити для авто до кінця року

У Києві п'ятий день тривають роботи з реконструкції Шулявського шляхопроводу над проспектом Перемоги. Мер Києва Віталій Кличко перевірив хід виконання робіт на мосту.

“Днями ми розпочали активну фазу реконструкції Шулявського шляхопроводу. Але, по суті, це буде абсолютно новий шляхопровід. Наше завдання – в кінці цього року відкрити міст і рух транспорту через нього”, – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що Шулявський шляхопровід демонтують повністю до червня, а роботи з будівництва нового мосту розпочнуть у квітні. Крім того, у рамках реконструкції також будуть перекладені усі комунікації, які йдуть під мостом, а також планується здійснити повну реконструкцію підземного пішохідного переходу. 

“Проспект Перемоги перекриватиметься повністю тільки декілька ночей на декілька годин під час монтажу балок прогонової будови. Повного перекриття руху на тривалий період і вдень – не буде”, – сказав Віталій Кличко, додавши, що перекриватимуть проспект частково в нічні години у липні-серпні, коли буде найменше навантаження на столичні дороги.

У свою чергу головний інженер генпідрядника, ТОВ "Північноукраїнський будівельний альянс", Віталій Чеберяк додав, що на демонтажних роботах наразі працюють 116 фахівців та 50 одиниць техніки. 

Разом з мером Віталієм Кличком хід реконструкції перевіряв і голова Солом’янського району Ігор Довбань. Так, він зауважив,  що під час виконання реконструкції був знищений тротуар, через що громадяни тепер долають майже кілометрову відстань від кінцевих зупинок громадського транспорту по вул. Гетьмана до станції метро “Шулявська” по багнюці. У зв'язку з цим генпідрядника зобов'язали облаштувати зручну доріжку для людей, які прямують до метро, а також встановити відповідні схеми руху. Крім того, в ході інспекції генпідряднику дали завдання огородити будівельний майданчик від сторонніх, щоб останні не могли проходити під мостом, наражаючись на небезпеку.

Фотоматеріали: kyivcity.gov.ua

Демонтаж Шулявського шляхопроводу проходитиме без повного перекриття руху на проспекті Перемоги - в основному в нічний часДемонтаж Шулявського шляхопроводу проходитиме без повного перекриття руху на проспекті Перемоги - в основному в нічний часДемонтаж Шулявського шляхопроводу проходитиме без повного перекриття руху на проспекті Перемоги - в основному в нічний часДемонтаж Шулявського шляхопроводу проходитиме без повного перекриття руху на проспекті Перемоги - в основному в нічний часДемонтаж Шулявського шляхопроводу проходитиме без повного перекриття руху на проспекті Перемоги - в основному в нічний часДемонтаж Шулявського шляхопроводу проходитиме без повного перекриття руху на проспекті Перемоги - в основному в нічний часДемонтаж Шулявського шляхопроводу проходитиме без повного перекриття руху на проспекті Перемоги - в основному в нічний час
Вся інформація

Корупція має бути помічена