Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

02-04-2019 До уваги споживачів!
До уваги споживачів!

У зв'язку з аварійним пошкодженням зовнішньої теплової мережі на проспекті Космонавта Комарова, 3 тимчасово припинено опалення і гаряче водопостачання у 58 житлових будинках та 5 закладах освіти, які знаходяться на вулицях Михайла Донця, Академіка Білецького, Академіка Стражеска, Героїв Севастополя, бульварі Вацлава Гавела.

Ремонтні роботи виконує РТМ “Святошино” СП “Київські теплові мережі” КП “Київтеплоенерго”. Орієнтовний термін відновлення подачі послуг – 03.04.2019. 

Після завершення робіт працівники обслуговуючих організацій в найкоротший термін забезпечать подачу теплоносія в будинки та об'єкти соціальної сфери.

З питань відновлення постачання послуг Ви можете звернутися до Центральної диспетчерської служби Солом'янського району м. Києва за телефоном 290-90-50 та Центральної міської диспетчерської служби за номером 1557.

Сподіваємося на Ваше розуміння.

У зв'язку з аварійним пошкодженням зовнішньої теплової мережі на проспекті Космонавта Комарова припинено опалення і гаряче водопостачання 58 споживачівУ зв'язку з аварійним пошкодженням зовнішньої теплової мережі на проспекті Космонавта Комарова припинено опалення і гаряче водопостачання 58 споживачів
Вся інформація

Корупція має бути помічена