Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

28-05-2019 Керівництво району провело виїзну нараду щодо своєчасного вивозу сміття (фоторепортаж події)
Керівництво району провело виїзну нараду щодо своєчасного вивозу сміття

На виконання доручення голови Солом’янської адміністрації перший заступник голови Володимир Бялковський провів виїзну нараду з питання своєчасного вивозу відходів на прикладі прибудинкової території за адресою: вулиця Героїв Севастополя, 36/1.

У нараді взяли участь керівник профільного управління адміністрації, директор КП “Керуюча компанія” району, представники ЖЕД-905 та фірми-перевізника ДП “Фірма Альтфатер Київ”.

Під час наради учасники обговорили причини, які призвели до зриву графіку вивозу сміття. Також керівництво району наголосило на необхідності більш оперативної взаємодії працівників комунальних служб у вирішенні питань санітарного стану території.

За результатами наради також надано доручення опрацювати питання ремонту асфальтного покриття прибудинкової території в рамках реалізації відповідної програми у 2019 році.

У Солом'янському районі відбулась виїзна нарада щодо своєчасного вивозу побутових відходівУ Солом'янському районі відбулась виїзна нарада щодо своєчасного вивозу побутових відходівУ Солом'янському районі відбулась виїзна нарада щодо своєчасного вивозу побутових відходів
Вся інформація