Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-06-2019 Найкращі сховища м. Києва у 2019 році
Найкращі сховища м. Києва у 2019 році

На виконання пункту 3 рішення Постійної Комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 лютого 2019 року № 5 «Про утримання захисних споруд цивільного захисту міста в готовності до використання за призначенням та розповсюдження досвіду щодо використання у мірний час» проходив міський огляд-конкурс на краще утримання в готовності до використання за призначенням сховищ усіх форм власності, розташованих на території м. Києва, на якому від Солом’янського району м. Києва було представлено захисну споруду комбінату виробничих підприємств ПАТ «Київметробуд» за адресою: вул. Світлогорська, 2/25.

За результатами роботи міської конкурсної комісії та відповідно до «Рекомендацій по проведенню огляду-конкурсу на краще утримання в готовності до використання за призначенням сховищ м. Києва» визначено:

- І місце - сховище (Київська міська клінічна лікарня № 2) Дніпровський район;

- ІІ місце - сховище (комунальне підприємство «Київжитлоспецексплуатація) Оболонський район;

- ІІІ місце - сховище (комбінат виробничих підприємств ПАТ «Київметробуд») Солом’янський район.

12 червня 2019 року відбулося вручення від Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  диплому на краще утримання сховищ м. Києва у 2019 році.

Вся інформація

Корупція має бути помічена