Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

19-06-2019 У Солом’янському районі привітали колектив провідного військового закладу України з Днем університету (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі привітали колектив провідного військового закладу України з Днем університету

Національний університет оборони імені Черняховського, який вже понад сто років виховує високопрофесійних фахівців на теренах Солом’янського району, відзначив День університету. З нагоди свята весь колектив провідного військового вишу держави привітав перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бялковський та голова ветеранської організації Борис Парафейніков. 

“Сьогодні для кожного українця Національний університет оборони не просто вищий військовий навчальний заклад. Це провідний центр з підготовки професіоналів. Від імені голови Солом’янської районної держадміністрації щиро і сердечно вітаю весь особовий склад з Днем університету та дякую вам за те, що знаннями і досвідом протягом багатьох років виховуєте справжню еліту українських військовослужбовців”, - зазначив перший заступник керівника району.

Після вітань представникам військового закладу вручили заохочення та нагороди. Крім того, присутнім показали відеоролик про історію виникнення та становлення потужного військового вишу держави і його сучасні здобутки.

Вже 105 років у стінах Національного університету оборони виховують військову еліту УкраїниВже 105 років у стінах Національного університету оборони виховують військову еліту УкраїниВже 105 років у стінах Національного університету оборони виховують військову еліту УкраїниВже 105 років у стінах Національного університету оборони виховують військову еліту УкраїниВже 105 років у стінах Національного університету оборони виховують військову еліту УкраїниВже 105 років у стінах Національного університету оборони виховують військову еліту УкраїниВже 105 років у стінах Національного університету оборони виховують військову еліту України
Вся інформація

Корупція має бути помічена