Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

25-06-2019 Акція «День без поліетилену»
Акція «День без поліетилену»

Киян закликають долучитися до акції «День без поліетилену», що пройде 3 липня!

У рамках Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів, Управління екології та природних ресурсів КМДА запрошує всіх небайдужих киян долучитися до всесвітньої акції 3 липня - День без поліетилену в Україні.

«Саме в цей день, 3 липня, спробуйте повністю відмовитися від пластикових пакетів. Візьміть екоторбинку, паперовий пакет чи навіть модну плетену сумку «авоську». Чудова та безпечна для довкілля альтернатива. Інформуйте друзів, викладайте фото до соціальних мереж – просувайте ідею «екологічного» способу життя!» – закликав начальник Управління Андрій Мальований.

За даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок. При цьому кожного ж року до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластикової тари – в тому числі, й пакетів. Морські жителі ковтають шматочки пластику, що може призвести до смерті.

Наразі у Верховній Раді зареєстровані три законопроекти, які передбачають обмеження використання пластикових пакетів в Україні.

Акція проводиться UNDP Ukraine / ПРООН в Україні спільно із Міністерство екології та природних ресурсів України, міжфракційним об’єднанням ВРУ «Зелена енергія змін» та Zero Waste Ukraine.

Доєднатись до акції можуть як споживачі, громадські організації, так і заклади, супермаркети, магазини, ринки та інші торгові точки. Зареєструватись для участі можна за посиланням у коментарях під цим дописом!

Джерело: КМДА

Вся інформація

Корупція має бути помічена