Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

15-07-2019 Масштабне асфальтування дворів у Солом’янському районі (фоторепортаж події)
Масштабне асфальтування дворів у Солом’янському районі

Станом на 15 липня в Солом’янському районі завершено асфальтування 24 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів. До переліку капітально відремонтованих дворів днями додались:

  • вул. Козицького, 5 (930 кв.м.);

  • вул. Глінки, 1 (143 кв.м.)

Наразі ще за десятками об’єктів тривають підготовчі роботи. Йдеться про зняття поточного асфальту, підсипання щебеню, вирівнювання дорожнього профілю і встановлення бортових каменів. Одразу після завершення дощів активна фаза робіт з асфальтування розпочнеться на:

  • вул. Героїв Севастополя, 32, 36-А, 44/10;

  • вул. Глінки, 3,5.

Нагадаємо, цьогоріч у Солом’янському районі відремонтують рекордну кількість прибудинкових територій і міжквартальних проїздів - 151 об’єкт. При цьому з 2016 по 2018-й включно було заасфальтовано лише 78 таких об'єктів.

Детально ознайомитись з адресами дворів, які цього року будуть оновлені, можна за посиланням

http://www.solor.gov.ua/docs/info/rozp379_2019.pdf

На Солом'янці капітально відремонтовано вже 24 двори, ще за десятками об'єктів тривають підготовчі роботиНа Солом'янці капітально відремонтовано вже 24 двори, ще за десятками об'єктів тривають підготовчі роботиНа Солом'янці капітально відремонтовано вже 24 двори, ще за десятками об'єктів тривають підготовчі роботиНа Солом'янці капітально відремонтовано вже 24 двори, ще за десятками об'єктів тривають підготовчі роботиНа Солом'янці капітально відремонтовано вже 24 двори, ще за десятками об'єктів тривають підготовчі роботиНа Солом'янці капітально відремонтовано вже 24 двори, ще за десятками об'єктів тривають підготовчі роботи
Вся інформація

Корупція має бути помічена