Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

16-07-2019 У Солом’янському районі триває капремонт фасадів будинків (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі триває капремонт фасадів будинків

Задля комфорту солом’янців та з метою утримання житлового фонду в належному стані, щорічно Солом’янський район проводить сотні капітальних ремонтів за різними видами робіт.  

Зокрема, сьогодні тривають ремонти фасадів житлових будинків - це утеплення, яке дозволяє зменшити витрати на опаленні взимку, і фарбування стін для привабливого зовнішнього вигляду. З 18 запланованих об’єктів вже завершено фасадні роботи на 8 будівлях.  

Серед них ремонт виконано на:

  • вул. Волгоградській, 21;

  • вул. Метробудівська, 6, 6-А;

  • вул. Авіаконструктора Антонова, 7, 9. 

Також незабаром оновлять фасад на вул. Авіаконструктора Антонова, 11 і 13. Крім того, найближчим часом у будинку на вулиці Героїв Севастополя, 23-А розпочнуть герметизацію міжпанельних стиків, яка захищає квартири від вогкості та холоду.

Детально ознайомитись з переліком об’єктів, які цьогоріч будуть оновлені за бюджетні кошти Солом’янської адміністрації, можна за посиланням

http://www.solor.gov.ua/docs/info/rozp379_2019.pdf

У Солом'янському районі цьогоріч заплановано оновити фасади майже 20 житлових будинківУ Солом'янському районі цьогоріч заплановано оновити фасади майже 20 житлових будинківУ Солом'янському районі цьогоріч заплановано оновити фасади майже 20 житлових будинківУ Солом'янському районі цьогоріч заплановано оновити фасади майже 20 житлових будинків
Вся інформація

Корупція має бути помічена