Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

16-08-2019 Капремонт ліцею №142 вже на фінальній стадії: керівництво району перевірило якість робіт (фоторепортаж події)
Капремонт ліцею №142 вже на фінальній стадії: керівництво району перевірило якість робіт

Заклади освіти Солом’янського району продовжують готувати до нового навчального року. Серед таких і ліцей №142 на пров. Політехнічний, 2А. Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Бялковський спільно з заступником Оленою Горпинченко та за участю профільних підрозділів РДА перевірили, що вже виконав генпідрядник та які роботи залишились. 

В рамках капітального ремонту зараз проводять укріплення стін будівлі, замінюють вікна, двері, ремонтують класні кімнати, харчоблок, спортивний зал, роздягальню та інші приміщення. Генпідрядник відзвітував, що ремонт вийшов на фінальну стадію і до початку нового навчального року об’єкт успішно здадуть.  

У ході перевірки в.о. голови РДА оглянув якість робіт в усіх приміщення та двір, де, зокрема, акцентував увагу на зношеності стадіону та потребу в капітальному ремонті. Як результат - управлінню освіти району доручено передбачити у бюджетному запиті на 2020 рік кошти на оновлення спортивної споруди. 

Керівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2АКерівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2АКерівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2АКерівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2АКерівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2АКерівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2АКерівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2АКерівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2АКерівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2АКерівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2АКерівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2АКерівництво Солом'янського району перевірило, як ремонтують 142-й ліцей на пров. Політехнічний, 2А
Вся інформація

Корупція має бути помічена