Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

08-10-2019 Володимир Бялковський привітав юристів з професійним святом (фоторепортаж події)
Володимир Бялковський привітав юристів з професійним святом

Щороку 8 жовтня Україна відзначає День юриста. З нагоди професійного свята фахівців галузі права привітав виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Бялковський.

“Маючи юридичну освіту, я розумію, що це нелегка робота, яка потребує виваженості та холодного розуму. Часто саме від вашого кваліфікованого юридичного супроводу залежить доля людини та цілої країни. Тому бажаю вам здоров’я, людської вдячності та наснаги, в першу чергу, задля утвердження принципів верховенства права і справедливості”, - звернувся до присутніх Володимир Бялковський. 

Окрім привітань, в.о. голови РДА також вручив юристам комунальних підприємств району та структурних підрозділів Солом’янської адміністрації Листи вдячності.

У Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святомУ Солом’янському районі привітали юристів з професійним святом
Вся інформація

Корупція має бути помічена