Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

21-10-2019 Заступниця голови РДА Олена Горпинченко перевірила роботу продуктового ярмарку (фоторепортаж події)
Заступниця голови РДА Олена Горпинченко перевірила роботу продуктового ярмарку
У п’ятницю та на вихідних у Солом'янському районі відбулись традиційні сільськогосподарські ярмарки. Заступниця голови райдержадміністрації Олена Горпинченко провела позапланову інспекцію роботи суботнього ярмарку на вул. Героїв Севастополя. 
 
Спільно з начальником відділу торгівлі та споживчого ринку Іриною Ткач перевірили якість продукції, товарне сусідство, облаштування суб’єктами господарювання робочого місця тощо.
 
У ході інспекції Олена Горпинченко зробила зауваження окремим підприємцям щодо здійснення торгівлі без цінників, що підтверджує вартість товарів. У зв'язку з цим деяким суб'єктам господарювання тимчасово заборонено реалізовувати продукцію в районі до усунення порушень. Комунальному підприємству «Поділ-Нерухомість», яке також є організатором суботнього ярмарку, поставлено завдання проконтролювати його виправлення. 
 
Солом’янська райдержадміністрація постійно здійснює контроль за дотриманням правил торгівельного обслуговування. Зокрема, для якісної організації ярмарків та виявлення порушників подібні позапланові інспекції будуть проводитись й надалі.
У Солом'янському районі провели черговий інспекційний виїзд до сільськогосподарського ярмаркуУ Солом'янському районі провели черговий інспекційний виїзд до сільськогосподарського ярмаркуУ Солом'янському районі провели черговий інспекційний виїзд до сільськогосподарського ярмаркуУ Солом'янському районі провели черговий інспекційний виїзд до сільськогосподарського ярмаркуУ Солом'янському районі провели черговий інспекційний виїзд до сільськогосподарського ярмаркуУ Солом'янському районі провели черговий інспекційний виїзд до сільськогосподарського ярмаркуУ Солом'янському районі провели черговий інспекційний виїзд до сільськогосподарського ярмаркуУ Солом'янському районі провели черговий інспекційний виїзд до сільськогосподарського ярмарку
Вся інформація

Корупція має бути помічена