Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

30-10-2019 Заходи культури
Заходи культури

Заходи культури в Солом'янському районі на листопад 2019 року.


У бібліотеках району:

1 листопада - виставка-пізнання до Дня вегана «Веган і вегетаріанець – брати, але не близнюки» (бібліотека №13);

4-10 листопада - книжкове асорті «Дивовижна, чарівна, мова – зоряниця» (БСЧ імені Ф. Достоєвського);

4-10 листопада - виставка-персоналія «Лауреати Шевченківської премії 1962 – 2018 років» (БСЧ імені М. Лермонтова);

4-10 листопада - тематична виставка «Українська мова: від заборони до утвердження!» (бібліотека «Солом’янська»);

5 листопада, 12:00 - воркшоп «Подорож по безвізу: що варто знати з правової точки зору» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

5 листопада, 15:00 - тренінг «Відповідальне батьківство: булінг в школі» (бібліотека імені М. Реріха);

5 листопада, 16:00 - зустріч з Тетяною Майданович в рамках фестивалю «Поетична осінь» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

5 листопада, 16:00 - показ документального фільму «Циганська кров», колаж-виставка «Цигани на екрані» (бібліотека імені О. Довженка);

5 листопада - естафета пам’яті «Вони захищали Київ». Перегляд однієї книги «Шляхами подвигу і слави» (бібліотека №15);

6 листопада - урок історичної правди  «Ти пам’ятай, ніколи не забудь…» (бібліотека імені О. Донченка);

6 листопада - година пам’яті «Ніколи, ніколи не буде Вкраїна рабою...» (бібліотека №11);

6 листопада - урок відваги «В часи війни героєм став наш Київ» (бібліотека імені В. Кудряшова);

6 листопада - година пам’яті «Б’ється від гніву Дніпро в береги»(бібліотека №13);

6 листопада - перегляд літератури «Битва за Дніпро. Погляд крізь роки» (бібліотека імені П. Вершигори);

6 листопада - ынформування «Новий проект Українського правопису: основні зміни та думки експертів» (бібліотека імені М. Реріха);

6 листопада - мовознавча мандрівка «Минуще все, лиш СЛОВО не мине» - (бібліотека імені О. Пироговського);

7 листопада - мовна вікторина «У рідному слові – велика сила» (бібліотека імені О.Донченка);

7 листопада - поетична виставка «Ой, шануйте, поважайте ріднесеньку мову» (бібліотека №13);

7 листопада - екскурсія на канал телебачення (бібліотека № 13);

7 листопада - мовний урок до Дня української писемності та мови та 400-річя з часу виходу Граматики Мелетія Смотрицького «Мова – держави основа». Зустріч з українським поетом Олександром Печорою (бібліотека імені М. Реріха);

7 листопада - мовна вікторина «Моя, ти чарівна зірниця» (бібліотека №15);

7 листопада - інформування до 30-річчя з часу падіння комуністичних режимів у країнах Центрально-Східної Європи «Історичні реалії» (бібліотека імені М. Реріха);

7 листопада, 12:20 - воркшоп «Подорож по безвізу: що варто знати з правової точки зору» (бібліотека імені В. Кудряшова);

7 листопада - книжкова викладка до Міжнародного дня боротьби проти фашизму, расизму та антисемітизму «Смуток душі - біль серця» (бібліотека «Солом’янська»);

7 листопада - інформаційна година «Роми та міжетнічна толерантність в Україні» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

8 листопада - кіноперегляд до 100-річчя з дня народження Юрія Тимошенка та Юхима Березіна (Штепселя і Тарапуньки) «Сміхонічні пригоди комічного дуету» (бібліотека № 13);

8 листопада - мовознавче рандеву «Плекатимеш мову – цвістимуть слова» (бібліотека імені В. Кудряшова);

8 листопада, 11:00 - літературна ігротека «Плекатимеш мову, цвістимуть слова» (бібліотека імені О. Довженка);

8 листопада - написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

9 листопада - мовознавча гра-інсценівка «Як вибратись із «суржикового» лісу» (бібліотека імені І. Багряного);

9 листопада - мовознавча гра «Словникар» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

9 листопада - виставка-портрет «Творче ставлення до життя Остапа Вишні» (бібліотека № 13);

10 листопада - мовне лото «Із слова починається людина, із мови починається мій рід» (БСЧ імені М. Лермонтова);

10 листопада - інтелект-вікторина «Веселкова наша мова» (бібліотека імені І. Світличного);

11 листопада - історичний хронограф «Визволення Києва» (БСЧ імені М. Лермонтова);

11 листопада - арт-фьюжн «Мистецтво дивує. Мистецтво зачаровує» (БСЧ імені М. Лермонтова);

11 листопада - літературний профіль «Остап Вишня – справжній мисливець і при тому поет полювання» (бібліотека № 11);

11 листопада - інформування «Кусенко Ольга – видатна актриса театру, кіно, педагог, громадська діячка» (бібліотека імені М. Реріха);

12 листопада¸ 12:00 - семінар «Безоплатна правова допомога: як отримати та її види» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

12 листопада - літературна гуморина до 130-річчя з дня народження О.Вишні «Майстер сміху» (бібліотека імені О. Донченка);

12 листопада - ерудит–гра «Країна мовних цікавинок» (бібліотека № 15);

13 листопада - інтерактивна гра «Мандрівка в країну Толерантності» (бібліотека імені О. Донченка);

13 листопада, 12:00 - зустріч з дитячою письменницею Тетяною Строкач «Веселковий дивосвіт» (бібліотека імені М. Реріха);

13 листопада - виставка-персоналія до 130-річчя від дня народження О.Вишні «Моя зброя – сміх» (бібліотека імені П. Вершигори);

13 листопада - тренінгове заняття до міжнародного дня терпимості «Країна дружби і добра» (бібліотека імені О. Пироговського);

13-18 листопада - інформаційне ревю «Подорож містом безпечним» (БСЧ імені М. Лермонтова);

14 листопада, 14:15 - воркшоп «Подорож по безвізу: що варто знати з правової точки зору» (бібліотека імені О. Пироговського);

14 листопада, 15:00 - воркшоп «Подорож по безвізу: що варто знати з правової точки зору» (БСЧ імені О. Гончара);

14 листопада - день інформування до 150-річчя з дня народження блаженного священномученика Климентія Шептицького «Климентій Шептицький. Обвинувачений за віру» (всі бібліотеки);

14 листопада - урок історії «Невідомі листи Климентія Шептицького» (бібліотека імені О. Донченка);

14 листопада - азбука моральності «Брати Шептицькі – приклад гарних взаємин та поваги» (бібліотека імені І. Багряного);

14 листопада - година толерантності «Ми с тобою однією крові» (БСЧ імені М. Лермонтова);

14 листопада - пізнавальна година «Знайомтеся, Індія!» (бібліотека імені М.Реріха);

15 листопада - зустріч з письменницею Ольгою Русіною «Автор про себе і свої книги» (бібліотека імені О. Пироговського);

15 листопада - година толерантності «Чи навчилися ми бути толерантними?» (бібліотека № 11);

15 листопада - урок толерантності «Стосунки рівності та поваги» (бібліотека імені В. Кудряшова);

15 листопада - година етики та вихованості «Поговоримо про толерантність» (бібліотека імені І. Світличного);

16 листопада - жартівлива сценка «Циганка-ворожка» (бібліотека імені І. Багряного);

16 листопада - коло дружби «Толерантність єднає всіх» (бібліотека № 15);

16 листопада - урок-роздум «Вчимося толерантності» (бібліотека № 13);

16 листопада - експрес-тест «Чи уважний ти до оточуючих?» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського)

17 листопада - кіно в Reriha Демонстрація художнього фільму «Другой» (бібліотека імені М. Реріха); 

17-24 листопада - виставка-адвайзер «Правила і закони у твоєму житті» - (БСЧ імені М. Лермонтова);

18 листопада - інформхвилини до 160-річчя від дня народження Костя Левицького «Один із «апостолів Галичини» (бібліотека імені І. Світличного);

18 листопада - флеш-повідомлення «Левицький Костянтин - державний та громадський діяч, перший голова уряду ЗУНР» (бібліотека імені М. Реріха);

18 листопада - година спілкування «Який ти друг?» (бібліотека № 15);

18 листопада - книжкова виставка до 70-річчя від дня народження Джеремі Стронґа «Гармидер в школі» (бібліотека № 15);

18 листопада - книжкова виставка «Неперевершений майстер гумору Джеремі Стронг» (бібліотека імені П. Вершигори);

19 листопада - виставка-поетична хвиля «Ми гідні жити в мирі та свободі» (бібліотека № 13);

19 листопада, 12:30 - зустріч з громадським діячем, письменником Володимиром Шовкошитним «Я громадянин України» (бібліотека імені М.Реріха);

19 листопада, 12:00 - семінар «Щодо діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини. Порядок звернення до ЄСПЛ» - (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

19 листопада - візитівка толерантності «Ми різні, але всі ми люди!» - (бібліотека «Солом’янська»);

20 листопада - альманах пам’яті «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України» (бібліотека імені В. Кудряшова);

20 листопада - тренінг правової культури до Всесвітнього дня дитини «У центрі Всесвіту – дитина» (бібліотека імені О. Пироговського);

20-25 листопада - виставка-спомин до Дня пам’яті жертв голодоморів «Не було слів, не було сліз-був голод» (бібліотека імені І. Світличного);

21 листопада - патріотична година «Україна - це територія гідності і свободи» (бібліотека № 11);

21 листопада - година гідності «Майдан - це стан душі і поклик серця» (бібліотека імені І. Світличного);

21 листопада - акція: намалюй малюнок воїну  «Діти за мир, за Єдину Україну» (бібліотека № 15);

21 листопада - інформаційна виставка до Дня боротьби з тютюнопалінням «Палити не модно» (бібліотека імені М. Реріха);

21 листопада - година історії «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі» (бібліотека «Солом’янська»);

21 листопада - літературно-музичний вечір «Тісніше станьте, сильні духом, під прапором Свободи!» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

21 листопада - виставка-пам’ять «Україна. Майдан. Шлях до свободи» (бібліотека імені П. Вершигори);

21 листопада, 12:20 - семінар «Безоплатна правова допомога: як отримати та її види» (БСЧ імені О. Гончара);

21-28 листопада - тематична виставка «Реформа децентралізації: умови для розвитку громад» (БСЧ імені М. Лермонтова);

22 листопада - урок пам’яті «Вогонь скорботи в серці навіки» (бібліотека імені В. Кудряшова);

22 листопада, 14:00 - семінар «Безоплатна правова допомога: як отримати та її види» (бібліотека № 13);

23 листопада - виставка-реквієм «Палахкоче свіча Поминальної нині молитви» (бібліотека імені О. Пироговського);

24 листопада - виставка-пам’ять «Нещадний голод селами лютує, вмивається в гіркому морі сліз» (бібліотека № 11);

24 листопада, 14:00 - поетичний бенефіс за участі Лідії Скрипки, Ніни Діденко, Аліни Третяк, Дениса Голубицького «Тихо зойкнула рима» (бібліотека імені М. Реріха);

25 листопада - бліц-інформ «Мій улюблений світ — без насильства, без жорстокості, болю і зла» (бібліотека № 11);

25 листопада - година права до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками «Не треба терпіти, не можна замовчувати» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

25 листопада - героїчно-поетичний етюд «Поет і бунтар Г.Чупринка» - (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);

25-30 листопада - виставка-порада «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя» (бібліотека «Солом’янська»);

26 листопада - риси до портрету Г.Косинки «І стоїть замучена над безсмертним іменем твоїм…» (А.Малишко) (бібліотека імені О.Новікова-Прибоя);

26 листопада - виховна година «Відлуння сльози» (бібліотека № 15);

27 листопада - кіноштрих «Made in China» (БСЧ імені М. Лермонтова);

27 листопада - інформування «Чупринка Григорій – поет, літературний критик, учасник антибільшовицького повстанського руху» (бібліотека імені М.Реріха);

27 листопада - «Підхід Бесіда спеціаліста психолога з учнями Резилієнс – життєстійкість» (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);

27 листопада, 12:00 - семінар «Безоплатна правова допомога: як отримати та її види» (бібліотека імені О. Довженка);

28 листопада - казкова мандрівка до Року Китаю в Україні «Через казку – у незнаний досі світ» (бібліотека імені О. Пироговського);

28 листопада - виставка-портрет до 120-річчя від дня народження Григорія Косинки «Майстер карбованого слова» (бібліотека № 11);

28 листопада - книжкова виставка «Косинка Григорій – видатний український письменник, перекладач» (бібліотека імені М. Реріха);

29 листопада - книжково-ілюстративна викладка до 120-річчя з дня народження Григорія Косинки «Майстер карбованого слова» (бібліотека №13);

30 листопада - свічка скорботи «Де б не був – вшануй!» (бібліотека імені І.Багряного);

30 листопада - виставка фото та малюнків до Дня  домашніх тварин «Я і мій улюбленець» (бібліотека імені О. Пироговського);

Щопонеділка, 10:00 - гурток вивчення англійської мови «Англійська для всіх» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського0;

Щовівторка, щочетверга, щонеділі - засідання гуртка «Шах і мат» - (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);

Щосереди, 12:00 - гурток з бісероплетіння (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щосереди, 15:00 - творчі майстер-класи «Handmade в бібліотеці» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щосереди,  18:00 - батьківська школа спільно з ГО «Батьківський дім» (ЦРБ імені Ф.Достоєвського);

Щочетверга, 10:00 - заняття гуртка біотерапії (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щочетверга, 11:00 - гурток вивчення генеологічного древа «Родовід» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щочетверга, 12:00 - мовні курси  «Вивчаємо українську» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щоп’ятниці, 14:00 - засідання читацького жіночого клубу «Лада» (бібліотека №13);

Щосуботи, 12:00 - тематичні активності «Школа читання» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щонеділі, 10:30 – 11:30 - робота гуртка з програмування «Code – club. UA» - (бібліотека № 15);

Щонеділі, 12:00-18:00 - робота гуртка «Малюємо картини маслом» - (бібліотека № 15);

Щонеділі, 15:00 - недільний кіноклуб «Книга + кіно» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

1-й, 3-й, 5-й вівторок місяця – кіноклуб (бібліотека імені М. Бажана);

Третя неділя місяця - ретро кіноперегляди (бібліотека імені М. Реріха);

 

У школах естетичного виховання:

З 1 по 14 листопада – Київська дитяча школа мистецтв № 1 – виставка-творчих робіт учнів групи «Пілітра»;

7 листопада - Київська дитяча музична школа № 7 імені І. Шамо - концерт студентів Національної музичної академії України імені П. Чайковського;

10 листопада - Київська дитяча музична школа № 33 імені В. Пухальського – концерт філармонійного абонементу № 5 «Народні музичні інструменти регіонів України»;

11 листопада - Київська дитяча музична школа № 33 імені В. Пухальського – участь хору «Сузір’я» у вечорі пам’яті до 100-річчя з Дня народження професора Національної музичної академії України імені П. Чайковського – Михайла Берденнікова;

14 листопада - Київська дитяча школа мистецтв № 1 – творчий звіт вокального ансамблю «Серпанок» з нагоди десятиріччя колективу;

15 листопада - Київська дитяча музична школа № 14 імені Д. Кабалевського - міський майстер-клас викладача-методиста Людмили Грабовської за темою: «Особливості роботи над постановкою виконавського апарату у класі бандури»;

З 15 по 30 листопада - Київська дитяча школа мистецтв № 1 – виставка творчих робіт учнів художнього відділення «Розпис по склу»;

З 20 по 22 листопада - Київська дитяча музична школа № 15 імені В. Щигловського – шкільний фестиваль «Осінні барви»;

21 листопада - Київська дитяча музична школа № 7 імені І. Шамо - концерт учнів вокального відділу (академічний);

22 листопада - Київська дитяча музична школа № 14 імені Д. Кабалевського - міський відкритий академічний концерт учнів класу баяна та акордеона мистецьких шкіл;

25 листопада - Київська дитяча музична школа № 7 імені І. Шамо - концерт учнів вокального відділу (естрадний);

27 листопада - Київська дитяча школа мистецтв № 1 – Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (І тур шкільний);

28 листопада - Київська дитяча музична школа № 14 імені Д. Кабалевського - шкільна лекція-концерт «Імпресіонізм»;

листопад - Київська дитяча художня школа № 1 – виставка-конкурс творчих робіт учнів на тему «Малюємо музику»;

листопад - Київська дитяча художня школа № 1 – виставка кращих робіт учнів 9-х класів на осінню тематику. 

 

Клубний заклад «Будинок культури «Жуляни»: 

8 листопада – святковий концерт до Дня Жулян.

Вся інформація

Корупція має бути помічена