Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

05-11-2019 Олена Горпинченко обстежила стан бібліотеки №11 на Генерала Тупікова (фоторепортаж події)
Олена Горпинченко обстежила стан бібліотеки №11 на Генерала Тупікова

Сьогодні заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Олена Горпинченко провела виїзну нараду у бібліотеці № 11 (вул. Генерала Тупікова, 21) для вирішення проблемних питань. Йдеться про ліквідацію наслідків просідання підлоги у книгосховищі та появи плісняви і грибка на стінах.

Під час обстеження спільно з в. о. начальника КП «Керуюча компанія» Костянтином Лук’яновим з’ясувалось, що причиною даної ситуації стала відсутність теплоізоляції труб будинкового водопостачання, які прокладені під підлогою бібліотеки. Як наслідок, утворюється конденсат, що спричиняє зони підвищеної водонасиченності у приміщенні бібліотеки.

Для вирішення питання Олена Горпинченко доручила КП «Керуюча компанія» першочергово провести теплоізоляцію труб. Після цього бібліотеку буде приведено до належного санітарно-технічного стану.

Відбулась виїзна нарада у бібліотеці №11 на вулиці Генерала ТупіковаВідбулась виїзна нарада у бібліотеці №11 на вулиці Генерала ТупіковаВідбулась виїзна нарада у бібліотеці №11 на вулиці Генерала ТупіковаВідбулась виїзна нарада у бібліотеці №11 на вулиці Генерала ТупіковаВідбулась виїзна нарада у бібліотеці №11 на вулиці Генерала ТупіковаВідбулась виїзна нарада у бібліотеці №11 на вулиці Генерала ТупіковаВідбулась виїзна нарада у бібліотеці №11 на вулиці Генерала Тупікова
Вся інформація

Корупція має бути помічена