Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

07-11-2019 Вулиці Солом’янського району очищають від рекламного «сміття» (фоторепортаж події)
Вулиці Солом’янського району очищають від рекламного «сміття»

У Солом’янському районі триває боротьба з незаконною рекламою, яку встановлюють недобросовісні підприємці. Зокрема, у середу працівники відділу контролю за благоустроєм РДА спільно з КП ШЕУ району та співробітниками поліції очистили від рекламного «сміття» такі вулиці:

- вул. Освіти;

- вул. Солом’янська;

- вул. Василя Липківського;

- вул. Преображенська;

- просп. Повітрофлотський;

- та на балансовій території Київського залізничного вокзалу.

Також інспектори склали на підприємців протоколи за ст. 152, а правоохоронці – за ст. 139, 140. Робота з очищення району від несанкціонованої реклами продовжується. 

З вулиць Солом’янського району прибирають незаконні рекламні конструкціїЗ вулиць Солом’янського району прибирають незаконні рекламні конструкціїЗ вулиць Солом’янського району прибирають незаконні рекламні конструкціїЗ вулиць Солом’янського району прибирають незаконні рекламні конструкціїЗ вулиць Солом’янського району прибирають незаконні рекламні конструкціїЗ вулиць Солом’янського району прибирають незаконні рекламні конструкціїЗ вулиць Солом’янського району прибирають незаконні рекламні конструкціїЗ вулиць Солом’янського району прибирають незаконні рекламні конструкціїЗ вулиць Солом’янського району прибирають незаконні рекламні конструкції
Вся інформація

Корупція має бути помічена