Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

08-11-2019 Працівники Солом’янської РДА долучились до Всеукраїнського диктанту національної єдності (фоторепортаж події)
Працівники Солом’янської РДА долучились до Всеукраїнського диктанту національної єдності

8 листопада, з нагоди Дня української писемності та мови працівники Солом’янської райдержадміністрації долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Диктант писали представники апарату та структурних підрозділів РДА.

Традиційно в прямому ефірі Українського радіо читав текст під назвою «Від бересту – до «цифри»» доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, мовознавець Олександр Авраменко. Особливістю цьогорічної акції стало використання у тексті слів нової редакції чинного правопису.

Після написання диктанту з 12:00 до 12:15 відомий мовознавець у прямому ефірі провів роботу над помилками. А співробітники адміністрації зізналися, що це гарний стимул для перевірки знань та самовдосконалення.

Нагадаємо, що Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Відтоді щороку слухачі, а віднедавна й телеглядачі можуть взяти участь у написанні диктанту й перевірити, наскільки добре вони знають мову.

Співробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіСпівробітники Солом’янської адміністрації долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
Вся інформація

Корупція має бути помічена