Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

23-11-2019 Володимир Бялковський перевірив роботу пункту обігріву на Центральному залізничному вокзалі (фоторепортаж події)
Володимир Бялковський перевірив роботу пункту обігріву на Центральному залізничному вокзалі

У зв'язку з наближенням зими та стійких морозів виконувач обов'язків голови Солом'янської РДА Володимир Бялковський сьогодні особисто перевірив місця обігріву в районі.

Зокрема, здійснив виїзд до такого пункту на Центральному залізничному вокзалі, який вже може приймати бездомних громадян та кожного, хто потребує допомоги.

Під час огляду в.о. голови РДА продемонстрували зал із місцями для сидіння, туалет і душову кімнату. Приміщення можна знайти біля критого паркінгу залізничного вокзалу, вхід — поруч з готелем «IBIS».

Солом'янська адміністрація висловлює щиру вдячність керівництву АТ «Укрзалізниця» за підтримку і небайдужість!

Нагадаємо, також у Солом'янському районі цілодобово працює пункт обігріву в Будинку соціального піклування на вул. Суздальська, 4/6.  Незабаром запрацюють пункти обігріву ще на вул. Волинська, 2 та на б-рі Вацлава Гавела, 83а, які підпорядковані Управлінню праці та соціального захисту населення району.

В.о. голови РДА Володимир Бялковський особисто перевірив роботу пункту обігріву на залізничному вокзаліВ.о. голови РДА Володимир Бялковський особисто перевірив роботу пункту обігріву на залізничному вокзаліВ.о. голови РДА Володимир Бялковський особисто перевірив роботу пункту обігріву на залізничному вокзаліВ.о. голови РДА Володимир Бялковський особисто перевірив роботу пункту обігріву на залізничному вокзаліВ.о. голови РДА Володимир Бялковський особисто перевірив роботу пункту обігріву на залізничному вокзаліВ.о. голови РДА Володимир Бялковський особисто перевірив роботу пункту обігріву на залізничному вокзаліВ.о. голови РДА Володимир Бялковський особисто перевірив роботу пункту обігріву на залізничному вокзаліВ.о. голови РДА Володимир Бялковський особисто перевірив роботу пункту обігріву на залізничному вокзаліВ.о. голови РДА Володимир Бялковський особисто перевірив роботу пункту обігріву на залізничному вокзаліВ.о. голови РДА Володимир Бялковський особисто перевірив роботу пункту обігріву на залізничному вокзаліВ.о. голови РДА Володимир Бялковський особисто перевірив роботу пункту обігріву на залізничному вокзалі
Вся інформація

Корупція має бути помічена