Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

03-01-2020 Кращі вчителі Солом’янського району позмагаються за перемогу на міському етапі Всеукраїнського конкурсу (фоторепортаж події)
Кращі вчителі Солом’янського району позмагаються за перемогу на міському етапі Всеукраїнського конкурсу

Напередодні новорічно-різдвяних свят освітяни Солом’янського району традиційно підвели підсумки І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Цього навчального року свої професійні здобутки представляли вчителі  таких номінацій:  «Історія», «Зарубіжна література», «Хімія», «Початкова освіта» та «Образотворче мистецтво».

Конкурсні випробування,  а це: уроки, методичний практикум, практичні і лабораторні роботи, майстер-класи, захист освітніх проектів, оцінювало фахове журі. 

За підсумками перемогу вибороли і представлятимуть Солом’янський район на міському етапі:

Бондарчук Марина Павлівна – вчитель хімії СШ №173;

Чепак Галина Олександрівна – вчитель хімії СЗШ №69;

Семчук  Ольга Олегівна – учитель початкових класів

гімназії № 178;

Юсіпова Лілія Анатоліївна – учитель початкових класів №229.

Бажаємо творчих успіхів, гарних креативних учнів та перемоги на міському етапі конкурсу!

Після проходження міського конкурсу учасники змагатимуться за перемогу вже на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2020». Додамо, що предмети, які представляють вчителі, щороку змінюються.

У Солом’янського району визначили кращих вчителів року, які позмагаються за перемогу на міському етапі конкурсуУ Солом’янського району визначили кращих вчителів року, які позмагаються за перемогу на міському етапі конкурсуУ Солом’янського району визначили кращих вчителів року, які позмагаються за перемогу на міському етапі конкурсуУ Солом’янського району визначили кращих вчителів року, які позмагаються за перемогу на міському етапі конкурсуУ Солом’янського району визначили кращих вчителів року, які позмагаються за перемогу на міському етапі конкурсуУ Солом’янського району визначили кращих вчителів року, які позмагаються за перемогу на міському етапі конкурсу
Вся інформація

Корупція має бути помічена