Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

03-01-2020 У бібліотеці Солом’янки влаштували захопливий різдвяний концерт-вертеп (фоторепортаж події)
У бібліотеці Солом’янки влаштували захопливий різдвяний концерт-вертеп

2 січня в Центральній бібліотеці Солом’янки на Освіти, 14 відбулось справжнє різдвяне дійство - театралізована програма з вертепом, колядками, щедрівками та різдвяними історіями.

Тринадцять учасниць волонтерського гурту «АТМА» зачарували читачів та гостей бібліотеки запальним та чуттєвим концертом-вертепом «Різдво у рідному місті», де стародавні знання і вірування на очах оживали.

Особливий захват викликав рівень глибинної підготовки гурту про місцеві різдвяні традиції та значення сакральних символів. А це важливо для розуміння національної сутності як на індивідуальному, так і на колективному рівні.

У Центральній бібліотеці Солом’янки на Освіти, 14 відбувся захопливий концерт-вертепУ Центральній бібліотеці Солом’янки на Освіти, 14 відбувся захопливий концерт-вертепУ Центральній бібліотеці Солом’янки на Освіти, 14 відбувся захопливий концерт-вертепУ Центральній бібліотеці Солом’янки на Освіти, 14 відбувся захопливий концерт-вертепУ Центральній бібліотеці Солом’янки на Освіти, 14 відбувся захопливий концерт-вертепУ Центральній бібліотеці Солом’янки на Освіти, 14 відбувся захопливий концерт-вертепУ Центральній бібліотеці Солом’янки на Освіти, 14 відбувся захопливий концерт-вертепУ Центральній бібліотеці Солом’янки на Освіти, 14 відбувся захопливий концерт-вертепУ Центральній бібліотеці Солом’янки на Освіти, 14 відбувся захопливий концерт-вертепУ Центральній бібліотеці Солом’янки на Освіти, 14 відбувся захопливий концерт-вертеп
Вся інформація

Корупція має бути помічена