Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

09-01-2020 545 комунальників та 64 одиниці спецтехніки прибирають район від снігу (фоторепортаж події)
545 комунальників та 64 одиниці спецтехніки прибирають район від снігу

З ночі, як тільки пішов сніг, комунальні служби оперативно почали прибирати територію району та обробляти протиожеледними матеріалами.

До проведення відповідних робіт на проїжджих частинах і тротуарах, на міжквартальних проїздах і прибудинкових територіях, у парках, скверах та інших зелених зонах залучено 545 працівників служб та 64 одиниць снігоприбиральної техніки. Крім того, використано  81 тонну посипкового матеріалу – солі та піщано-сольової суміші.

Дякуємо КП ШЕУ Солом’янського району КК «Київавтодор», КП «Керуюча компанія» Солом’янського району та КП УЗН Солом’янського району за сумлінну працю задля комфорту мешканців!

Закликаємо пішоходів і водіїв бути уважними та обережними на дорогах. Не залишайте авто на узбіччях доріг, в заборонених для цього місцях, аби техніка належно прибирала територію. 

Комунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігуКомунальні служби прибирають територію Солом’янського району від снігу
Вся інформація

Корупція має бути помічена