Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

21-01-2020 У бібліотеці ім. Ф. Достоєвського презентували поетичну тетралогію "Сезони днів" (фоторепортаж події)
У бібліотеці ім. Ф. Достоєвського презентували поетичну тетралогію "Сезони днів"
Поет, есеїст, музикант, організатор низки літературних та соціальних проектів, науковець і викладач Олександр Козинець представив у районній бібліотеці ім. Ф.Достоєвського соковите чотирикнижжя – поетичну тетралогію "Сезони днів". Це верліброва книжка, легка й настроєва, але й філософськи всеохопна водночас. У автора є не один десяток поезій про кольори, звуки, дотики, запахи, жінок, тумани, дощі. Усе це було перелито у поетичний календар, в якому на кожен день року припадає свій вірш.

Крім віршів з нового видання, над яким він працював з 2017 року, Олександр читав свою ранню і новітню римовану лірику. Відбувалось дійство за підтримки музиканта Олександра Бражена, які зіграв захопливі композиції світових композиторів: «Ялина» Яна Сібеліуса (Фінляндія), «Граючи у любов» Еніо Морріконе (Франція), «Поцілунок дощу» Юріма (Японія). 
Поет Олександр Козинець презентував у районі поетичну тетралогію "Сезони днів"Поет Олександр Козинець презентував у районі поетичну тетралогію "Сезони днів"Поет Олександр Козинець презентував у районі поетичну тетралогію "Сезони днів"Поет Олександр Козинець презентував у районі поетичну тетралогію "Сезони днів"Поет Олександр Козинець презентував у районі поетичну тетралогію "Сезони днів"Поет Олександр Козинець презентував у районі поетичну тетралогію "Сезони днів"Поет Олександр Козинець презентував у районі поетичну тетралогію "Сезони днів"Поет Олександр Козинець презентував у районі поетичну тетралогію "Сезони днів"
Вся інформація

Корупція має бути помічена