Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

28-02-2020 У Солом’янській РДА обговорили розвиток ОСББ в районі на 2020 рік (фоторепортаж події)
У Солом’янській РДА обговорили розвиток ОСББ в районі на 2020 рік

Сьогодні у Солом'янській РДА відбулась робоча нарада з керівниками ЖБК та ОСББ району щодо сприяння розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків в районі.

Під головуванням начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва РДА Андрія Сидорчука обговорили такі питання: проведення цьогорічних ремонтних робіт у будинках ЖБК (житлово-будівельний кооператив), ОК (обслуговуючий кооператив у багатоквартирних будинках) та ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків), збільшення обсягів видатків на відповідні роботи та участь співвласників будинків у формуванні адресного переліку капремонтів.

В обговоренні взяли участь також керівники Громадської ради та Асоціації ОСББ району. Крім того, до робочої зустрічі долучився народний депутат Роман Грищук.

Після жвавих дискусій та питань/відповідей учасники погодили продовжувати такі зустрічі. 

У Солом’янській РДА обговорили розвиток ОСББ, ЖБК та ОК в районі на 2020 рікУ Солом’янській РДА обговорили розвиток ОСББ, ЖБК та ОК в районі на 2020 рікУ Солом’янській РДА обговорили розвиток ОСББ, ЖБК та ОК в районі на 2020 рікУ Солом’янській РДА обговорили розвиток ОСББ, ЖБК та ОК в районі на 2020 рік
Вся інформація

Корупція має бути помічена