Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

21-03-2020 ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! (фоторепортаж події)
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

В період карантину у столиці заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками, розташованими у парках, скверах та на прибудинкових територіях.

Протиепідемічні заходи, що покликані вберегти від поширення коронавірусної інфекції, тривають у Солом’янському районі на виконання протоколу постійної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 16 від 21 березня 2020 року (https://bit.ly/399ARdC).

Для мінімізації поширення інфекції також проводиться механізоване миття доріг, мостів та шляхопроводів. Дезінфікується громадський транспорт, під'їзди житлових будинків та місця загального користування.

Переконливо закликаємо жителів району залишатися вдома та не виходити на вулицю без нагальної потреби, дотримуватись низки рекомендацій для збереження здоров’я та життя. У разі гострої необхідності відвідування аптечних закладів та продовольчих магазинів враховуйте, що перебувати одночасно в приміщенні може не більше 1 особи на 10 кв. м. Цих обмежень мають дотримуватись керівники магазинів та аптек.

Крім того, за рішенням комісії ТЕБ та НС громадський транспорт припиняє рух по місту з 00.00 год. 22.03.2020. Курсуватимуть між районами лише спецрейси автобусів та трамваїв. Для можливості проїзду необхідно мати спеціальний квиток http://www.solor.gov.ua/info/0/14958

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! У Києві заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками у парках, скверах та на прибудинкових територіях а період карантинуВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! У Києві заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками у парках, скверах та на прибудинкових територіях а період карантинуВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! У Києві заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками у парках, скверах та на прибудинкових територіях а період карантинуВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! У Києві заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками у парках, скверах та на прибудинкових територіях а період карантинуВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! У Києві заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками у парках, скверах та на прибудинкових територіях а період карантинуВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! У Києві заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками у парках, скверах та на прибудинкових територіях а період карантинуВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! У Києві заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками у парках, скверах та на прибудинкових територіях а період карантину
Вся інформація

Корупція має бути помічена