Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

23-03-2020 Триває дезінфекція зупинок громадського транспорту та миття доріг у районі (фоторепортаж події)
Триває дезінфекція зупинок громадського транспорту та миття доріг у районі

У Солом'янському районі продовжується робота з дезінфекції зупинок громадського транспорту та миття доріг для мінімізації поширення інфекції.  

Закликаємо кожного залишатися вдома та не виходити на вулицю без нагальної потреби, а також відповідально дотримуватися низки рекомендацій, що допоможуть зберегти здоров’я та життя.

Також нагадуємо, з 23 березня громадський транспорт Києва перевозитиме виключно медичних працівників, рятувальників, правоохоронців, фахівців сфери ЖКГ, громадян, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, а також співробітників стратегічних підприємств. Пасажири допускатимуться за наявності спеціальних квитків КМДА, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту.

Дезінфекція зупинок громадського транспорту та миття доріг не припиняєтьсяДезінфекція зупинок громадського транспорту та миття доріг не припиняєтьсяДезінфекція зупинок громадського транспорту та миття доріг не припиняєтьсяДезінфекція зупинок громадського транспорту та миття доріг не припиняєтьсяДезінфекція зупинок громадського транспорту та миття доріг не припиняєтьсяДезінфекція зупинок громадського транспорту та миття доріг не припиняєтьсяДезінфекція зупинок громадського транспорту та миття доріг не припиняєтьсяДезінфекція зупинок громадського транспорту та миття доріг не припиняєтьсяДезінфекція зупинок громадського транспорту та миття доріг не припиняється
Вся інформація

Корупція має бути помічена