Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

31-07-2020 Гуртожиток Інституту Київської політехніки закрили на карантин
Гуртожиток Інституту Київської політехніки закрили на карантин

Після виявлення спалаху захворювання гуртожиток Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного університету «Київський політехнічний інститут імені Сікорського» закрили на карантин. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Як ви знаєте, днями в столиці зафіксували великий спалах захворювання – у гуртожитку Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного університету «Київський політехнічний інститут імені Сікорського». На сьогодні в гуртожитку захворіли 133 курсанти. З них до лікарень столиці госпіталізували 10 курсантів, а також одного викладача. Інші курсанти лікуються у гуртожитку під медичним наглядом», – повідомив Віталій Кличко.

За словами мера, вони отримують всю необхідну медичну допомогу. Також фахівці «Київського міського лабораторного центру МОЗ України» тестують всіх, хто контактував з інфікованими. Загалом у гуртожитку мешкають 152 курсанти.

«Після виявлення перших хворих у гуртожитку здійснили повну дезінфекцію. І роблять її регулярно. Гуртожиток закрили на карантин. Біля нього сьогодні чергує поліція», – додав Віталій Кличко.

Джерело: КМДА

Вся інформація

Корупція має бути помічена