Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

10-09-2020 Відбувся штаб з підготовки житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду (фоторепортаж події)
Відбувся штаб з підготовки житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду

У Солом’янській РДА відбулося засідання оперативного штабу з питань підготовки житлово-комунального господарства Солом’янського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років під головуванням заступника голови Євгенія Малого.

Учасники штабу обговорили ситуацію із проведенням гідравлічних випробувань теплових мереж КП «Київтеплоенерго», відновлення благоустрою території в місцях проведення аварійно-відновлювальних робіт, стан підготовки житлових будинків комунальної власності, закладів освіти, культури, охорони здоров’я до роботи в опалювальний період 2020-2021 років підрозділами районів теплових мереж ПАТ «Київенерго» та інші.

За результатами штабу надано відповідні доручення щодо вирішення проблемних питань.

Засідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роківЗасідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роківЗасідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роківЗасідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роківЗасідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роківЗасідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роківЗасідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роківЗасідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років
Вся інформація

Корупція має бути помічена